Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Угорщина 2000 форинтів 2015 року, 125 років від дня народження Корнела Сільван

  Корнел Сільвай був угорським інженером, полковником пожежної безпеки Будапешта. У 1923 році він запатентував свій винахід, вогнегасник з використанням інертного газу. Два з цих вогнегасників, були встановлені в пожежні машини і виявилися надзвичайно ефективними в гасінні невеликих пожеж, при невеликій кількості супутнього збитку. Хоча у Сільвая було запатентовано всього 38 різних винаходів, його ім'я, в першу чергу, пов'язано з методом гасінні горючих рідин і електричних загорянь.
  Доступність : 1 в наявності
  750 грн
  i h

  На аверсі колекційної монети зображена пожежна машина з удосконаленим вогнегасником для гасіння пожеж. У верхній частині, в два рядки, вказаний номінал - «2000 FORINT». Справа, вертикально викарбувані знак Угорського монетного двору і рік емісії - «ВР. -2015 ». У нижній частині вказана країна - «MAGYARORSZÁG».

  На зворотному боці монети зображений портрет винахідника Корнела Сільвай. Написи: угорі ім'я - «SZILVAY KORNEL», внизу вказані роки життя - «1890-1957», праворуч і ліворуч його винахід нп угорською мовою. Ініціали дизайнера (Balázs Bitó) знаходяться в лівому кутку.

  Метал: Мідно-нікелевий сплав
  Вага: 14 гр
  Діаметр: 28,4 мм

  Характеристики
  КраїнаВенгрия
  Рік випуску2015
  Матеріалмідно-нікелевий сплав
  Типюбілейна
  Типпамятна
  Номіналпользовательское значение