Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Угорщина 2000 форинтів 2017, Національний парк "Бюкк"

  Мальовнича природа Угорщини вражає своєю красою і величчю. Напевно, саме тому на території країни розташовано так багато парків і заповідників. Залишити без уваги таке дивовижне місце, як національний парк Бюкк, просто неможливо. Розташований він в Альфельде, на схилах однойменного гірського масиву. Завдяки вапнякового походженням гір, на території парку можна зустріти безліч печер з термальними джерелами, де можуть полікувати організм всі бажаючі. Вершини гір густо вкриті лісами, а підніжжя - щедро засаджені садами і виноградниками. Жоден парк в Мішкольці не готовий змагатися з Національним парком Бюкк ні за площею, ні за кількістю зростаючих в ньому рідкісних рослин. Крім того, цей природний об'єкт є ще і найстарішим в Угорщині. На території парку знаходяться гори Bükk - один з найбільш відвідуваних туристами об'єктів околиць Мишкольца. Крім того тут можна відвідати Мішкольцького зоопарк і парк культури, де зібрано понад 130 видів тварин з п'яти континентів і близько 700 рідкісних видів дерев, буквально заполонили площу зоопарку.
  Доступність : 1 в наявності
  600 грн
  i h

  На аверсі зображено безстебельних чортополох - емблема національного парку Бюкк. У верхній частині зазначена номінальна вартість монети - «2000 FORINT» (мідно-нікелева). У правій частині вказана країна емітент - «MAGYARORSZÁG» ( «Угорщина»). У нижній частині вказаний рік карбування - «2017» і знак Угорського монетного двору - «ВР.».

  На реверсі стилізоване зображення печери СеЛеТи, в лівій частині показаний наконечник стародавнього кам'яного списи і розташована вертикальна напис - «SZÉLÉTA KULTÚRA». У верхній частині, в три рядки, викарбовано назву монети угорською мовою - «BÜKKI NEMETI PARK»

  Метал: Мідно-нікелевий сплав
  Вага: 21 гр
  Діаметр: 26,4 * 39,6 мм

  Характеристики
  КраїнаВенгрия
  Рік випуску2017
  Матеріалмідно-нікелевий сплав
  Типюбілейна
  Типпамятна
  Номіналпользовательское значение