Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Угорщина 2000 форинтів 2019, 150 років Інституту геології

  Найстаріший науково-дослідний інститут Угорщини. Заснований в 1869 році, сьогодні інститут надає незалежну, яка заслуговує довіри експертну допомогу законодавчим органам, державним органам влади і муніципалітетам в областях геології, геофізики, гірничодобувної та кліматичної політики під назвою Угорська гірничо-геологічна служба. Діяльність Інституту геології включає сприяння сталому управлінню внутрішніми мінеральними ресурсами і водами, дослідження геологічних аспектів енергетичних ресурсів і вивчення процесів, що відбуваються всередині Землі.
  Доступність : 1 в наявності
  700 грн
  i h

  На аверсі зображено частину Палацу мистецтв Geo. Декоративні елементи палацу, побудованого в штаб-квартирі Інституту географії, несуть в собі частково народні і частково геологічні мотиви, що чітко співвідноситься з діяльністю Інституту та його дослідженнями. Будівля, тепер охороняється пам'ятник, було побудовано 120 років тому. На задньому плані показана верхня частина даху з фігурами атласу, який тримає земну кулю. У верхній частині вказана країна емітент - «MAGYARORSZÁG» ( «Угорщина») і номінальна вартість монети - «2000 FORINT»

  На реверсі стилізоване зображення шматочка вапняку з амонітом (вимерлий головоногий молюск) і із написом-- «ammonitesz». У верхній частині, в три рядки, викарбовано назву монети угорською мовою - «FÖLDTANI INTÉZET 1869». У нижній частині вказаний рік карбування - «2019» і знак Угорського монетного двору - «ВР.». розташована зліва внизу.

  Метал: Мідно-нікелевий сплав
  Вага: 27 гр
  Діаметр: 26,4 * 39,6 мм

  Характеристики
  КраїнаВенгрия
  Рік випуску2019
  Матеріалмідно-нікелевий сплав
  Типюбілейна
  Типпамятна
  Номіналпользовательское значение