Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Умови використання сайту

  Умови користування сайтом  Monety.com.ua

  Користувач/Клієнт перед переглядом сайту Monety.com.ua зобовязаний уважно прочитати  умови користування сайтом  Monety.com.ua

  Якщо Користувач/Клієнт не погоджується з цими умовами, він не повинен використовувати сайт Monety.com.ua

   

  Користування сайтом

  Всі текстові та фото матеріали (далі  «Матеріали»), розміщені на Сайті Monety.com.ua (далі  Сайт) дозволяється переглядати та завантажувати тільки для власного некомерційного використання.

  Заборонено копіювати, змінювати, розповсюджувати Матеріали цього Сайту  для суспільних чи комерційних цілей, включаючи інші сайти чи комп’ютерні мережі.

  Обмеження відповідальності

  Сайт Monety.com.ua, в особі його Власника, не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в Матеріалах, що містяться на Сайті. Всі информаційніматеріали надаються без будь-яких гарантій, як явних, так і тих, що маються на увазі. Інформація на Сайті постійно оновлюється  і в будь-який момент може стати застарілою. Сайт Monety.com.ua, в особійого Власника, не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з Сайту, а також за нездатність Користувача/Клієнтаотримати оновлення  інформації, що зберігається на Сайті.

  Сайт Monety.com.ua, в особі його Власника, не несе відповідальності за збиток, збиткичи витрати (реальні чи можливі), що виникли в зв’язку з даним Сайтом, його використанням чи неможливістю використання, не несе відповідальності чи зобов’язань за будь-яке призупинення  чи припинення роботи  функцій і сервісів сайту в результаті власних необачних дій(бездіяльності) чи дій (бездіяльності) будь-якої третьої сторони.

  Сайт Monety.com.ua, в особі його Власника, не несе відповідальності за неповне, неточне, некоректненаданняКористувачем/Клієнтомсвоїхданих при реєстрації Користувача.

  Сайт Monety.com.ua, в особі його Власника, не відповідає за можливу втрату і/чи порчу даних, що можуть трапитисячерез порушення Користувачем/Клієнтомположень цих правил, а також неправильного доступу і/чивикористання персоналізованих сервісів сайту, не несе відповідальності за використання Користувачем/Клієнтомчи третіми особамишкідливих програмних чи технічних засобів, які можуть вплинути на обладнання в зв’язку з використаннямчи завантаженням будь-яких матеріалів з Сайту, а також за незаконне втручання  третіх осіб в інформаційні системи.

  Реєстрація на сайті

  Реєструючись на Сайті, в томучислі для придбання Товару а також для доступу до персоналізованих сервісів сайту, Користувач/Клієнтпогоджується надати достовірну, повну і точну інформацію про себе і свої контактні дані.

  Користувач/Клієнт  також зобов’язується підтримувати цю інформацію в актуальному стані.

  В результаті реєстрації Користувач/Клієнт отримує Логін та Пароль, за безпеку яких і всі дії під якими він несе відповідальність.

   

  Коментарі та Зворотній зв’язок

  Сайт Monety.com.ua, в особі його Власника, не несе ніякої відповідальності за висловлювання та думку відвідувачів сайту, залишені в якості коментарів чи дописів. Думка Власника Інтернет-магазинуможе не співпадати з думкою та позицією  авторів коментарів. В той же час Інтернет-магазин робить все можливе, щоб не допустити публікацію повідомлень, порушуючих діюче законодавство Україничи норми моралі.

  Сайт Monety.com.ua, в особі його Власника, не несе ніякої відповідальності за можливі протиправні дії Користувачіввідносно третіх осіб, або третіх осіб відносно Користувачів.

  Сайт Monety.com.ua може видалити будь-яке повідомлення Користувача без згоди Коритсувача, а також безоплатно використовувати на свій розсуд.

   

  Використання персональних даних

  Сайт Monety.com.ua використовує різні технологічні можливості для  збору та зберігання інформації, в тому числі персональних даних, дотримуючись Політики конфіденційності.

  Детальніше в розділі Політика конфіденційності.