Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Ватикан 2 євро 2018, 50 років з дня смерті падре Піо

  Країна: Ватикан Номінал: 2 Рік до: 2018 Метал: біметал Діаметр: 26 мм. Вага: 8,5 гр. Тираж: 80 000 шт. Стан: BU Подробиці: монета в буклеті
  Доступність : Немає в наявності
  0 грн
  i h

  Франческо Форджоне (іт. Francesco Forgione), так звали падре Піо (іт. Padre Pio) до прийняття ним чернецтва, народився 25 травня 1887 року в невеликому містечку П'єтрельчіно на півдні Італії. У віці 16 років Франческо вступив до новіціяту францисканців-капуцинів, а вже через рік прийняв тимчасові обіти в цьому ордені. На честь Папи Римського Пія V він вибрав для себе чернече ім'я Піо. У 1907 році їм були принесені вічні монаші ​​обіти, а вже в 1910 році відбулося його висвячення в священики.

  20 вересня 1918 року життя Піо відбулася подія, що докорінно змінило його життя раз і назавжди. Під час самотньою молитви на хорі після богослужіння, йому явилася містична постать, і тут він відчув глибоку пронизливий біль у всьому тілі. На тілі ченця з'явилися стигмати - видимі криваві рани в тих місцях, де вони були на тілі розп'ятого Ісуса Христа: на долонях, ступнях і підребер'ї. Отець Піо носив на собі стигмати на протязі 50 років, вони зникли за все за кілька годин до його смерті, не залишивши жодного сліду. При цьому рівень гемоглобіну в крові священика, незважаючи на постійне кровотеча, залишався незмінним. Від ран виходив приємний аромат квітів.

  Характеристики
  КраїнаВатикан
  Номінал2
  Рік випуску2018
  Типколлекционная