Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Ведмідь грізлі - серія "Дика природа" 31.1 грам, Канада 2019р.

  Ведмідь грізлі - четвертий і останній випуск серії «Дика природа» від Королівського монетного двору Канади. Він стане прекрасним подарунком або предметом колекціонування для тих, хто любить дику природу, природні образи, оригінальні твори мистецтва та канадські теми. Будучи другим за величиною м'ясоїдних тварин в Канаді, потужний грізлі заслуговує солідної монети.
  Доступність : 9 в наявності
  840 грн
  i h

  Радіальні лінії на лицьовій і зворотній сторонах, а також кленовий лист з мікрогравіруванням з роком випуску «19» забезпечують підвищену безпеку цієї монети з чистого срібла для додаткового спокою.

  Дизайн був ретельно розроблений граверами Royal Canadian Mint з використанням різних технік гравірування та обробки, щоб додати глибину і текстуру цьому приголомшливому зображенню.

  На аверсі цих монет  зображені портрет королеви Єлизавети II, рік (2019) і номінальна вартість 5 доларів (CAD).

  Реверс, виконаний у вишуканих деталях граверами Королівського монетного двору Канади, демонструє грізне грізлі нападаючи на свою здобич.

  Характеристики
  Номінал 5
  Матеріал срібло
  Вага 31.1 г
  Діаметр 38 мм
  Рік випуску 2019
  Проба 9999
  Країна Канада
  Разом з цим також купують
   Зображення 1 $ долар США Американський Срібний Орел

  1 $ долар США Американський Срібний Орел

  Американський Срібний Орел вперше випущений в обіг в 1986 року. У 2009 році монета срібний «Орел», вагою 1 унція отримала винагороду в категорії «Найпопулярніша монета» на щорічному світовому конкурсі COTY.COTY - одне з найпрестижніших винагород в світі. Отримати її можуть дизайнери монет, Монетні двори або Національний емітент.
  840 грн
   Зображення Мексиканський Лібертад

  Мексиканський Лібертад

  Починаючи з 1982 срібна монета Мексиканський Лібертад (Лібертад) щорічно карбується для інвесторів з усього світу. Прекрасний ангел з крилами прикрашає цю монету з самого початку її карбування, проте в 1996 році відбувся редизайн монети, щоб, за словами Мексиканської монетного двору, зробити Лібертад ще більш привабливим.
  900 грн
   Зображення Канадський Кленовий Лист

  Канадський Кленовий Лист

  Першу срібну монету Канадський Кленовий Лист Королівський монетний двір Канади викарбував в 1988 році і вона стала однією з небагатьох монет із вмістом срібла 99,99% і номіналом 5 канадських доларів.
  750 грн