Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Великобританія 1 унція Срібло Британія 2020 Britannia (1oz)

  Вироблена Королівським монетним двором монета «Срібна Британія» є законним платіжним засобом Великобританії і має номінальну вартість 2 фунта. Вперше випущена в 1987 році, в золотом виконанні монета Британія стала справжньою класикою. Сьогодні вона є однією з головних монет Королівського монетного двору. Майстерність і дизайн Філіпа Натана перетворили в миттєво впізнавану ікону. Його інтерпретація Британії є владною і потужною, але жіночною, мирної і елегантною. Дизайн зберігається незмінним навіть більше 30 років по тому.
  Доступність : 20 в наявності
  1350 грн
  i h

  На реверсі Філіп Натан зобразив Британію - символ Великобританії. Британія зазвичай зображується у вигляді молодої жінки в шоломі, з гербовим щитом і тризубом Посейдона в руці. Вона сидить на скелі з видом на Ла-Манш дивиться і контролює. Таким чином, символізуючи незалежність і хоробрість Великобританії.

  На аверсі монет Британія зображена Королеви Єлизавета II. Цей портрет Її Величності, створений в липні 2015 року Джуді Кларк. Вона видно тут у віці 89 років і носить церемоніальну корону королівської діадеми на голові.

  Характеристики
  Номінал2
  КраїнаВеликобритания
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Типинвестиционная
  Проба999
  Разом з цим також купують
   Зображення 1 $ долар США Американський Срібний Орел

  1 $ долар США Американський Срібний Орел

  Американський Срібний Орел вперше випущений в обіг в 1986 року. У 2009 році монета срібний «Орел», вагою 1 унція отримала винагороду в категорії «Найпопулярніша монета» на щорічному світовому конкурсі COTY.COTY - одне з найпрестижніших винагород в світі. Отримати її можуть дизайнери монет, Монетні двори або Національний емітент.
  1350 грн
   Зображення Інвестиційна срібна монета  Архістратиг Михаїл  1 гривня 2020

  Інвестиційна срібна монета Архістратиг Михаїл 1 гривня 2020

  Інвестиційна монета України випускалися з 2011-2020 року
  1500 грн
   Зображення Інвестиційна срібна монета  Архістратиг Михаїл 1 гривня

  Інвестиційна срібна монета Архістратиг Михаїл 1 гривня

  Інвестиційна монета України випускалися з 2011-2020 року
  1350 грн