Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Великобританія 31.1 грам срібло Брітаніка (випадковий рік), Britannia

  Вироблена Королівським монетним двором монета «Срібна Британія» є законним платіжним засобом Великобританії і має номінальну вартість 2 фунта. Вперше випущена в 1987 році, в золотом виконанні монета Британія стала справжньою класикою. Сьогодні вона є однією з головних монет Королівського монетного двору. Майстерність і дизайн Філіпа Натана перетворили в миттєво впізнавану ікону. Його інтерпретація Британії є владною і потужною, але жіночною і елегантною. Дизайн зберігається незмінним навіть більше 30 років по тому. Даний образ Британії символізує позицію влади і зображує її в якості оберігача Британських островів, оскільки вона готова захищати острова від будь-якого загарбника
  ЦІНИ НИЖЧЕ! Чим більше ви купуєте, тим більше ви економите
  Кількість
  1+
  5+
  20+
  100+
  Ціна
  750 грн
  720 грн
  690 грн
  660 грн
  Доступність : 250 в наявності
  750 грн
  i h

  На реверсі Філіп Натан зобразив Британію - символ Великобританії. Британія зазвичай зображується у вигляді молодої жінки в шоломі, з гербовим щитом і тризубом Посейдона в руці. Вона сидить на скелі з видом на Ла-Манш дивиться і контролює. Таким чином, символізуючи незалежність і хоробрість Великобританії.

  На аверсі монет зображена Королеви Єлизавета II. Цей портрет Її Величності, створений в липні 2015 року Джуді Кларк. Вона видно тут у віці 89 років і носить церемоніальну корону королівської діадеми на голові.

  Характеристики
  Номінал 2
  Країна Великобритания
  Матеріал срібло
  Вага 31.1 г
  Тип инвестиционная
  Проба 999
  Состояние Превосходная
  Происхождение Европа
  Разом з цим також купують
   Зображення Ніуе 1 унція Срібло 2 $ Хоксбілл Черепаха (2012-2019)

  Ніуе 1 унція Срібло 2 $ Хоксбілл Черепаха (2012-2019)

  Монета випущена Новозеландським Монетним Двором, є продовженням серії срібних монет Хоксбілл Черепаха.
  780 грн
   Зображення 1 $ долар США Американський Срібний Орел

  1 $ долар США Американський Срібний Орел

  Американський Срібний Орел вперше випущений в обіг в 1986 року. У 2009 році монета срібний «Орел», вагою 1 унція отримала винагороду в категорії «Найпопулярніша монета» на щорічному світовому конкурсі COTY.COTY - одне з найпрестижніших винагород в світі. Отримати її можуть дизайнери монет, Монетні двори або Національний емітент.
  Від 660 грн
   Зображення Віденська філармонія 31.1 грам

  Віденська філармонія 31.1 грам

  Срібна монета "Віденська Філармонія" є найбільш відомою інвестиційною монетою Європи. Вперше була викарбувана в 2008 році, щоб стати природним доповненням золотої монети "Віденська Філармонія". З тих пір срібна "Віденська Філармонія" є однією з найбільш бажаних інвесторами.
  Від 630 грн