Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Весілля

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення Срібна монета "Два лебедя" з кристалом Swarovski 10 грам 2019 р.

  Срібна монета "Два лебедя" з кристалом Swarovski 10 грам 2019 р.

  Лебеді символізують піднесену любов і вірність. Саме тому монета з їх зображенням - це ідеальний подарунок для коханої людини з нагоди весілля, річниці весілля або Дня святого Валентина. Срібна монета Два лебедя - ваш дорогоцінний амулет на любов! Подарунок, який буде з вами багато років. Стильний декор і оригінальний дизайн зі вставкою - кристалом Swarovski. Унікальний сувенір, виражає романтичні почуття. Елегантна подарункова упаковка.
  4100 грн
   Зображення Срібна монета "Кохання Дорогоцінне - Білі Лебеді" 31,1 грам 2010 р.

  Срібна монета "Кохання Дорогоцінне - Білі Лебеді" 31,1 грам 2010 р.

  Лебеді символізують піднесену любов і вірність. Саме тому монета з їх зображенням - це ідеальний подарунок для коханої людини з нагоди весілля, річниці весілля або Дня святого Валентина. Любов була популярною і широко поширеною темою монет протягом всієї сучасної історії монет. Срібна монета «Кохання дорогоцінне» - Білі лебеді 1 унція представлена в привабливій срібній коробці у формі серця. При відкритті відображаються монета і сертифікат справжності, виданий Новозеландським монетним двором.
  4100 грн
   Зображення Срібна монета "Моє Серце" з кристалами Сваровськи 28,28 грам 2010 р.

  Срібна монета "Моє Серце" з кристалами Сваровськи 28,28 грам 2010 р.

  Монета присвячена проявам любові, під назвою «Моє Серце». Її номінальна вартість становить 20 рублів. Монета «Моє Серце» - відмінний подарунок для всіх закоханих, а також для тих, хто хоче висловити свої почуття осмислено.
  4100 грн
   Зображення Срібна монета "I love You - Я Тебе Люблю" 10 грам

  Срібна монета "I love You - Я Тебе Люблю" 10 грам

  На монетному дворі Польщі для Республіки Камерун викарбували колекційну срібну монету, присвячену проявам любові, під назвою «Я тебе люблю». Її номінальна вартість становить 500 франків CFA. У любові стільки ж різновидів, скільки є людей в світі, і слова «я люблю тебе», хоча вони звучать по-різному в найдальших куточках земної кулі, завжди означають одне і те ж. Серце з рук - це символ любові і супроводжуючих її слів. Монета «Я люблю тебе» - відмінний подарунок для всіх закоханих, а також для тих, хто хоче висловити свої почуття осмислено. Тираж 500 шт.
  3280 грн
   Зображення Срібна монета "Будь щасливий - Be Happy" 31.1 грам 2019 р. Камерун

  Срібна монета "Будь щасливий - Be Happy" 31.1 грам 2019 р. Камерун

  Монета «Be happy» - це не тільки талісман на щастя, який завжди буде нагадувати про те, що важливо зберігати позитивне ставлення до світу. Це також справжня знахідка для всіх, кому цікаві новітні технології монетного карбування! Монета створена з використанням голографічного матування 3D, завдяки якому зображення на монеті виключно об'ємно. Be happy, do not worry! Вершина медальерного мистецтва і інноваційність. Унікальний проект, який використовує сучасні технології. Унція найчистішого срібла. Чудовий подарунок з побажаннями успіху і щастя.
  6150 грн
   Зображення Срібна монета "Весільна подорож" 10 грам 2019 р. Камерун

  Срібна монета "Весільна подорож" 10 грам 2019 р. Камерун

  На пам'ять про найважливіший день в житті. Оригінальний дизайн і цифровий друк найвищої якості. Срібло найвищої проби назавжди збереже свою цінність. Бажаєш піднести нареченим неабиякий подарунок? Срібна монета «Весільна подорож» - це чудовий сувенір, який порадує молодят радісним зображенням на реверсі, і в той же час стане знаком щирих побажань всіх благ на новому життєвому шляху. Монета красивого кольору, у неї прекрасний дизайн, якість Proof і вона поставляється в елегантному футлярі разом з сертифікатом справжності. Тираж обмежений 999 екземплярами по всьому світу.
  3280 грн
   Зображення Срібна пам'ятна монета "Ангел кохання" з кристалом Swarovski 17,5 грам Ніуе 2020

  Срібна пам'ятна монета "Ангел кохання" з кристалом Swarovski 17,5 грам Ніуе 2020

  Ця незвичайна срібна монета з прекрасною об'ємної вставкою кристала Swarovski у вигляді серця присвячена самому прекрасному почуттю - Любові. Монета у презентаційній коробці з сертифікатом Буде чудовим подарунком найдорожчій людині.
  3690 грн
   Зображення Пам'ятна монета у вигляді серця "My Everlasting Love" серії "Все для тебе"

  Пам'ятна монета у вигляді серця "My Everlasting Love" серії "Все для тебе"

  ПРЕКРАСНИЙ ПОДАРУНОК ДО ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА і не тільки. Монета у вигляді серця в 5$ Республіки Палау.
  4100 грн 2870 грн
   Зображення Срібна монета у вигляді серця "Ангел і диявол" 25 грам

  Срібна монета у вигляді серця "Ангел і диявол" 25 грам

  ПРЕКРАСНИЙ ПОДАРУНОК ДО ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА і не тільки. Монета у вигляді серця в 5$ Республіки Палау.
  4100 грн
   Зображення Божа корівка - Удача і процвітання "Good Luck" 25 грам

  Божа корівка - Удача і процвітання "Good Luck" 25 грам

  Бажання людини приручити удачу виникало в усі часи. Різні народи використовували різні предмети для залучення «норовливої ​​пані»: американці - перший зароблений долар, італійці - ключ, японці - «Манекі-Неко» ( «кішка удачі»), китайці - чашу багатства, зображення дракона або золотої рибки. Жителі багатьох країн вірять, що підкова, вітрильник, ангел, тринога жаба або божа корівка можуть принести щастя, процвітання, благополуччя та інші блага. Не дивно, що зображення багатьох символів удачі з'явилися на монетах, які стали називатися «монетами на удачу» або «щасливими монетами». Монета виконана в формі серця. Тираж: 2 500 шт Метал: срібло .999
  3280 грн
   Зображення Набір з двох монет "Молодята - Любов" 2019 р.

  Набір з двох монет "Молодята - Любов" 2019 р.

  Монетний двір Польщі представив ідеальний подарунок для молодят. Це набір з двох монет, випущених під емітентом острова Ніуе. На сайті монетного двору підкреслюється, що цей пам'ятний набір монет стане ідеальною ідеєю для вишуканого весільного подарунка! Перша монета виготовлена ​​зі сплаву недорогоцінних металів і має номінал 50 центів. На ній зображена пара закоханих на тлі місяця. Оформлення символізує розвивається почуття, яке привело молодих людей до вівтаря. У свою чергу, монета з зображенням молодят була викарбувана з чистого срібла і уособлює довголіття і щирість почуття.
  4100 грн
   Зображення Срібна монета "Святий Іоанн Ікона" 31.1 г 2014 р.

  Срібна монета "Святий Іоанн Ікона" 31.1 г 2014 р.

  Ця красива срібна монета в 1 унцію є частиною серії «Всесвітня спадщина» і зображує святого Іоанна, який вважається найдовшим апостолом і єдиним, хто не помер мученицькою смертю. Монета має хрестоподібну форму та гарне забарвлення, має якість Proof та поставляється в елегантному футлярі разом із сертифікатом автентичності. Обмежений тираж – лише 999 штук по всьому світу!
  4920 грн
   Зображення Срібна позолочена монета "СВ. СЕРАФИМ САРОВСЬКИЙ" 31.1 грам 2016 р.

  Срібна позолочена монета "СВ. СЕРАФИМ САРОВСЬКИЙ" 31.1 грам 2016 р.

  Монета в капсулі з сертифікатом справжності, а також подарунковий футляр. Святий Серафим Саровський один із найвідоміших російських святих у Східній Православній Церкві. Його зазвичай вважають найбільшим зі старців (старійшин) ХІХ століття. Серафим поширив на мирян монастирське вчення про споглядання, теорію та самозречення. Він вчив, що метою християнського життя є набуття Святого Духа. Мабуть, найпопулярніша серед православних його цитата: «Здобуй миролюбний дух, і врятуються навколо тебе тисячі». Серафим був прославлений (канонізований) Російською Православною Церквою 1903 року. Папа Іван Павло II зарахував його до лику святих.
  4920 грн
   Зображення Срібна позолочена монета "Соломон" 31.1 грам 2016 р.

  Срібна позолочена монета "Соломон" 31.1 грам 2016 р.

  Ця чудова срібна монета в 1 унцію є частиною серії «Всесвітня спадщина» і зображує царя Соломона. Соломон відомий як цар Ізраїлю, який побудував перший Храм в Єрусалимі. Ця монета має гарний дизайн і позолочена, в комплекті є коробка та сертифікат справжності.
  4920 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Материнство" срібло

  Пам'ятна монета "Материнство" срібло

  20225
  Присвячена вічній цінності людства - материнству як джерелу життя, символу святості, вічності, тепла та любові. Це велика і вічна тема в мистецтві - одна з найдавніших у світовій культурі.
  4510 грн
   Зображення Акція!!!! Семья, любовь, верность - серебряная монета

  Акція!!!! Семья, любовь, верность - серебряная монета

  Характеристики Металл Серебро Год выпуска 2011 Тираж 15 000 Проба 999 Масса (унций) 1 Масса (грамм) 31.1 Диаметр (мм) 40.7 Страна Ниуэ Номинал 2 NZD
  4100 грн 3280 грн
   Зображення Семья, любовь, верность - серебряная монета

  Семья, любовь, верность - серебряная монета

  Характеристики Металл Серебро Год выпуска 2011 Тираж 15 000 Проба 999 Масса (унций) 1 Масса (грамм) 31.1 Диаметр (мм) 40.7 Страна Ниуэ Номинал 2 NZD
  4100 грн
   Зображення Срібна монета Кленовий лист "Божа корівка на удачу" 31,1 грам, 2022 рік Канада

  Срібна монета Кленовий лист "Божа корівка на удачу" 31,1 грам, 2022 рік Канада

  Ця дивовижна срібна монета вагою 31,1 грам є частиною серії "Кленовий лист із муранського скла" і має неймовірну тривимірну вставку із муранського скла, що зображає Божу корівку. Монета має привабливий дизайн, гарне забарвлення та поставляється у футлярі разом із сертифікатом справжності. Обмежений тираж лише 250 штук по всьому світу!
  7175 грн
   Зображення Срібна монета "Трилисник"  на удачу конюшина 31,1 грам, 2022 рік

  Срібна монета "Трилисник" на удачу конюшина 31,1 грам, 2022 рік

  Трилисник — символ Ірландії. Говорять, що святий Патрік, покровитель Ірландії, використав його як метафору християнської Святої Трійці. Назва «трилисник» походить від ірландського слова «seamróg», яке є зменшувальним від ірландського слова «seamair óg» і означає просто «молода конюшина». Монета захищена акриловою капсулою та має дуже обмежений тираж всього 25 000 монет, що робить кожну монету ексклюзивною, отримайте свою сьогодні!
  2460 грн
   Зображення Срібна монета "Почуття кохання" 17,5 грам, 2020 рік

  Срібна монета "Почуття кохання" 17,5 грам, 2020 рік

  Як незвичайним способом розповісти про свої почуття та висловити силу свого кохання? «Почуття кохання» — це символічне освідчення в коханні, зображене в чистому сріблі! Цей благородний метал символізує вірність, чистоту та довголіття, завдяки чому монета стане чудовим подарунком коханій людині.
  4510 грн
   Зображення Срібна монета "Кленовий Лист - День сім'ї" 31.1 грам 2019 р

  Срібна монета "Кленовий Лист - День сім'ї" 31.1 грам 2019 р

  Монета викарбувана зі срібла 9999 проби. Срібна монета "Кленовий Лист - День сім'ї" прикрашена коштовним камінням. Тираж лише 500шт. Кленовий лист уже давно є всесвітньо визнаною емблемою Канади, її народу та самої землі.
  5740 грн
   Зображення Срібна монета "Всі кольори життя" 500 франків, 16 грам, 2021 рік

  Срібна монета "Всі кольори життя" 500 франків, 16 грам, 2021 рік

  Ця красива срібна монета присвячена щасливому числу вісім і присвячена Жіночому дню - 8 березня. Монета особливої ​​форми, якості Proof та поставляється у гарному футлярі разом із сертифікатом справжності. Обмежений тираж лише 999 штук по всьому світу!
  2870 грн
  Filters Close
  Мін: 1435 грн Макс: 32800 грн
  ₽1435 ₽32800