Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Sorry - this product is no longer available

  Воїни Німеччини срібний раунд 62,2 грам 2019 р старовини (Берсерк)

  Останнім доповненням до серії Germania Mint є серія «Воїни». Берсерк відомий своєю шаленою сміливістю і великою силою, протеже непереможного Одіна. Обмежений тираж всього 499. Містить 2 унції .999 чистого срібла. Перший випуск нової серії German Mint 'Warriors'.
  Доступність : 2 в наявності
  12000 грн
  i h

  Аверс: зображено вигляд спереду воїна-Берсерк з бойовою сокирою у вовчій шкурі. Німецька село на задньому плані. «Берсерк».

  Реверс: Особливості двоголового орла, бойової сокири з позолоченими відблисками, чистота, вага і вигадана деномінація. «НІМЕЧЧИНА - 2019 - 10 МАРКА».

  Найстрашнішим атрибутом Берсерк було бойове безумство, в яке він вступив перед битвою з використанням алкоголю або галюциногенних грибів. Під час цього буйства воїн пив людську кров, кричав, як дикий звір, кусав щит, а в роті пускала піна. У дикій люті Берсерк був переконаний, що він стійкий до стали і вогню, що ніщо не може зашкодити йому.

  У битві Берсерк атакував все, з чим стикався, без різниці одного і противника, завдаючи шкоди рядах ворога. Він підійшов до битви без зброї, одягнений тільки в шкуру ведмедя, вовка або кабана.

  Характеристики
  Проба 999
  Матеріал срібло
  Вага 62.2 г
  Наклад 499 шт.
  Рік випуску 2019