Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Володимирський собор у м. Києві

  Пам'ятна монета присвячена одній з архітектурних перлин Києва - Володимирському собору. Побудованому у неовізантійському стилі він привертає увагу як своєю історією, так і внутрішнім розписом - справжнім шедевром мистецтва. Більше 10 років продовжувалися роботи над внутрішнім оздобленням храму, унікальні розписи якого і є його основною цінністю.
  Артикул : 10503
  Доступність : 8 в наявності
  738 грн
  i h

  Аверс: зображення Володимирського собору, а також надпис "НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ П'ЯТЬ ГРИВЕНЬ 2022".

  Реверс: зображення орнаментально декоративного елемента, а також надпис "ВОЛОДИМИРСЬКИЙ СОБОР 1862-1882".

  Характеристики
  Номінал5
  Матеріалнікель
  Вага16.54 г
  Діаметр35 мм.
  ПоходженняЄвропа
  Країна – виробник товаруУкраїна
  Рік випуску2022
  Разом з цим також купують
   Зображення Набір із трьох монет у сувенірній упаковці "Державні символи України"

  Набір із трьох монет у сувенірній упаковці "Державні символи України"

  10506
  Набір із трьох пам`ятних монет "Державні символи України" присвячений головним атрибутам держави, символам України, в яких втілюється національна ідея, відображається державна історична тяглість. Наші символи сповіщають мільйонам українців про славу прадідів. Тризуб як знак Київської держави Володимира Великого символізує безперервність історичного розвитку Українського народу. Пісня “Ще не вмерла Україна” за півтора століття стала потужним символом боротьби за незалежність та національним гімном. Поєднання синьої та жовтої барв, яке здавна використовувалось українцями для власної ідентичності, – це кольори чистого неба і пшеничного лану, офіційно затверджені ще на прапорі Української Народної Республіки. До набору входять пам’ятні монети “Наш герб”, “Наш стяг”, “Наш гімн” .
  2050 грн
   Зображення Пам'ятна монета "10-річчя Чорнобильської катастрофи"
   Зображення Пам'ятна монета "Богдан Хмельницький"

  Пам'ятна монета "Богдан Хмельницький"

  10002
  Присвячені 400-річчю з дня народження Богдана Хмельницького - гетьмана України, видатного державного, політичного і військового діяча XVII століття, який вніс значний вклад у становлення української державності в один з найдраматичніших періодів визвольної війни українського народу в 1648-1654 роках.
  287 грн