Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Вовк- серія "Дика природа" 31.1 грам, Канада 2018р.

  Дана монета викарбувана Канадським Королівським монетним двором (Royal Canadian Mint) і є третьою монетою в серії "Дика природа-хижаки". Радіальні лінії на лицьовій і зворотній сторонах, а також кленовий лист з мікрогравіруванням з роком випуску «18» забезпечують підвищену безпеку цієї монети з чистого срібла для додаткового спокою. Дизайн був ретельно розроблений граверами Royal Canadian Mint з використанням різних технік гравірування та обробки, щоб додати глибину і текстуру цьому приголомшивому зображенню.
  Доступність : 2 в наявності
  900 грн
  i h

  На аверсі монети зображено портрет Єлизавети II. Вгорі, по колу монети розташовано напис «ELIZABETH II» (Єлизавета II). Внизу, також по колу монети, викарбуваний номінал монети - «5 DOLLARS» - 5 ДОЛАРІВ. Поруч - рік випуску монети.

  На реверсі зображений оскалом вовк, внизу під ним поміщений таємний знак монетного двору і проба дорогоцінного металу в монеті - «9999». За обода кругом написи: «FINE SILVER 1 OZ ARGENT PUR CANADA» (англійською та французькою мовами: чисте срібло вагою в 1 унцію, країна-емітент - Канада).

  Характеристики
  Номінал 5
  Матеріал срібло
  Вага 31.1 г
  Діаметр 38 мм
  Рік випуску 2018
  Проба 9999
  Країна Канада