Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Все товары

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення Пам’ятна медаль "Небесна сотня на варті"

  Пам’ятна медаль "Небесна сотня на варті"

  "Пам’яті відважних людей, патріотів України Національний банк присвячує пам’ятну медаль, увічнюючи подвиг Героїв Небесної сотні", – розповів Голова Національного банку Степан Кубів. – Понад сто життів обірвалися для того, щоб повернути нашій Батьківщині майбутнє. Це величезна ціна, і це неоцінимий, неоплатний борг. Гідне життя кожного українця за законами совісті та Бога на благо України має стати нашою відплатою за їхнє перерване життя".
  180 грн
   Зображення "1 срібна гривня (2004)"

  "1 срібна гривня (2004)"

  Сувенір "Грошова одиниця України" Пам'ятний сувенір "Одна гривня" виготовлений у вигляді срібної пластини, що повторює банкноту Нацбанку України номіналом 1 гривня (зразка 2004 року) із зображенням Володимира Святославовича (Великого) -. Київського князя, одного з видатних державних діячів України - Русі, який запровадив християнство як державну релігію, об'єднав і зміцнив Київську Русь, надав їй стійку державно-організаційну форму, забезпечив лідируючу роль у Східній Європі.
  9000 грн
   Зображення "1 срібна гривня (дерев'яний футляр)"

  "1 срібна гривня (дерев'яний футляр)"

  Сувенір "Грошова одиниця України". Пам'ятний сувенір "Одна гривня" виготовлений у вигляді срібної пластини, що повторює банкноту Нацбанку України номіналом 1 гривня (зразка 2004 року) із зображенням Володимира Святославовича (Великого) - Київського князя, одного з видатних державних діячів України -. Русі, який запровадив християнство як державну релігію, об'єднав і зміцнив Київську Русь, надав їй стійку державно-організаційну форму, забезпечив лідируючу роль у Східній Європі.
  6000 грн
   Зображення "10 рублів Великий театр Російський балет"

  "10 рублів Великий театр Російський балет"

  Драматург Сумароков домагався права на створення в Москві власного державного театру , але Катерина II віддала монополію на пристрій театру князю П.В.Урусову і його компаньйонові англійцю М.Г.Меддоксу . Від організованої в 1776 антрепризи Меддокса і Урусова ( Петровський театр) веде родовід московський Великий театр . Трупа Меддокса була створена на основі раніше існуючої трупи Н.С.Тітова (1766-1769) , театру Московського університету. У день відкриття Петровського театру 30 грудня 1780 австрійським балетмейстером Л.Парадізом , що приїхали до Росії з трупою Хільфердінга , поставлено балет - пантоміма Чарівна крамниця .
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "10 рублів Російський балет Танцююча балерина"

  "10 рублів Російський балет Танцююча балерина"

  Балет в Росії , як і в Європі , виник як придворне мистецтво за царя Олексія Михайловича . Першим російським балетом вважається Балет про Орфея і Евридика ( 1673 , муз. Г.Шютца , балетмейстер Н.Лім , Комедіальная хоромина в селі Преображенському , Москва). У 1738 відкрилася Петербурзька балетна школа ( нині Академія хореографії ім. А.Я.Вагановой ) . Балетмейстери школи Ж.Б.Ланде і А.Ринальди поставили при дворі Анни Іоанівни в Ермітажний театрі балетний дивертисмент в опері Сила любові і ненависті ( 1736 ) . Надалі обидва служили придворними балетмейстерами . З 1760 -х російський балет розвивався в загальноєвропейському руслі театру класицизму. Балетмейстерами , композиторами і сценографами служили австрійці й італійці.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "10 рублів Танцююча балерина Російський балет"

  "10 рублів Танцююча балерина Російський балет"

  Російський балетний театр виник у 2-й половині 17 століття, хоча танець завжди включалася в свята та обряди, а також в уявлення народного театру. Інтерес до професійного театру зародився, коли розширилися культурні зв'язки Росії. Балет, зокрема, залучав тим, що музика, танець і пантоміма доступні широкому глядачеві. Слідом за виставою ("Балет про Орфея і Евридика", 1673, балетмецстер Н. Лім) балети виконувалися періодично до відкриття в 1738 Петербурзької балетної школи.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "100 рублів Алегорія" Спорт і Мир "

  "100 рублів Алегорія" Спорт і Мир "

  На реверсе, на втором плане -аллегория спорта и мира в виде земного шара и лавровой ветви.
  24000 грн
   Зображення "100 рублів Великий театр Російський балет"

  "100 рублів Великий театр Російський балет"

  З 1909 талановитий підприємець С.П.Дягилев організовує щорічні гастролі російського балету в Парижі, отримали назву "Російських сезонів". У 1911-1929 Дягілєв заснував власну трупу "Російський балет Дягілєва", що гастролювала в Європі і в США. Дягілєв розширив коло музичних творів, що виконуються в якості балетної музики, включивши в нього Стравінського, Прокоф'єва, музику французького авангарду.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "100 рублів Великий театр Російський балет"

  "100 рублів Великий театр Російський балет"

  Розпад Радянського Союзу і що пішов економічна криза принесла величезні труднощі балетним трупам , які до цього щедро субсидувалися державою. Багато танцівники і педагоги покинули країну , щоб влаштуватися в США , Англії , Німеччини та інших західних країнах. Із закінченням ери Григоровича в 1995 ГАБТ пережив кризу , пов'язаний з непродуманою кадровою та економічною політикою театру. Російський балет пропустив кілька поколінь еволюції європейської хореографії і в даний час відчуває дефіцит танцювальних ідей. Разом з тим рівень виконавської школи збережений.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "100 рублів Велотрек. Москва. Ігри XXII Олімпіади. Москва. 1980"

  "100 рублів Велотрек. Москва. Ігри XXII Олімпіади. Москва. 1980"

  Олімпійський велотрек "Крилатське" побудований в 1979 році і являє собою Великопролітні споруда, про розміри якого можна судити по тому, що під його дахом могли б розміститися два футбольних поля. Висота трибун складає 26 метрів і вміщають вони 6000 зрітелей.Сам велотрек має форму еліпса. Динамічна композиція, складний багатоплановий силует, винахідливе конструктивне рішення відрізняють це споруда, що нагадує гігантську метелика.
  24000 грн
   Зображення "100 рублів Державна печатка Івана III"

  "100 рублів Державна печатка Івана III"

  Від усіх попередніх княжих печаток вона відрізнялася насамперед кольором (відбиток не з чорного або світлого воску , а з червоного ) , а також виключно високою якістю відтиснення і круговою легендою , яка містить повний титул великого князя Московського , сформований до 1490 . Головна ж відмінність друку полягало в її образотворчих компонентах. На лицьовій стороні поміщений вершник у військових обладунках і розвівається плащі , списом вражає дракона ( крилатого змія) в шию. Кругова напис означає титул Івана III: " ІОАН' Б ( О) ЖІЕЮ МИЛІСТЮ ГОСПОДАР всієї Русі і великий КН (Я) зь " . Зворотний бік печатки займає двоголовий орел з коронами на головах і з розпростертими опущеними вниз крилами. Його оточує легенда , що є продовженням титулу лицьової сторони: " І велікия КН ( Я ) З. ВЛАД . І МОС . І НОВ . І ПСК . І ТВЕ . І УДО. І Вят . І ПРОВ. І БОЛ".
  24000 грн
   Зображення "100 рублів Гребний канал в Крилатському Ігри XXII Олімпіади. Москва. 1980."

  "100 рублів Гребний канал в Крилатському Ігри XXII Олімпіади. Москва. 1980."

  Крилатське - район в Західному адміністративному окрузі Москви , розташований на правому березі Москви -ріки. Назва - від колишнього села Крилецкім , відомого з початку XV століття , в кінці XVI - початку XVII ст . - Володіння бояр Романових. На місці сучасного району " Крилатське " раніше розташовувалися село Татарова і село Крилатське.У період підготовки до Олімпійських ігор 1980 зносяться всі шість вулиць села Крилатського і 5 вулиць села Татарова. У 1973 році в районі розпочинається будівництво Олімпійського спортивного комплексу . У Татарівського заплаві був побудований Гребний канал.
  24000 грн
   Зображення "100 рублів Златник Володимира, 988 р."

  "100 рублів Златник Володимира, 988 р."

  Прийнявши християнство, князь Володимир бажав оформити держава за європейським зразком. Одним з кроків стало введення власної грошової системи. Златник Володимира - це золота монета вагою трохи більше 4-х грам. На аверсі зображений сидячий князь, над його лівим плечем - тризуб. Що йде по колу напис свідчить "Владімір 'НА НАСТІЛЬКИ". На реверсі зображений благословляє Ісус Христос. Зараз ученим відомо місцезнаходження 10 з 11 виявлених златників.
  24000 грн
   Зображення "100 рублів Ігри XXII Олімпіади. Москва. 1980. Олімпійський вогонь"

  "100 рублів Ігри XXII Олімпіади. Москва. 1980. Олімпійський вогонь"

  Олімпійський вогонь - головний символ Олімпійських ігор. Його запалюють у місті проведення ігор під час їх відкриття і він горить безперервно до їх закінчення. Традиція запалювання Олімпійського вогню існувала ще в Давній Греції під час проведення античних Олімпійських ігор. Олімпійський вогонь служив нагадуванням про подвиг Прометея, за легендою, викрав вогонь у Зевса та подарував його людям.
  24000 грн
   Зображення "100 рублів Лев Толстой (1828 - 1910)"

  "100 рублів Лев Толстой (1828 - 1910)"

  Толстой Лев Миколайович ( 28 серпня 1828 - 7 листопада 1910 ) - граф , великий російський письменник , мислитель. Народився в аристократичній графської сім'ї. Отримав домашню освіту і виховання . У 1844 році вступає до Казанського університету на факультет східних мов , потім вчиться на юридичному факультеті. У 1847 , що не закінчивши курс , йде з університету і приїжджає в Ясну Поляну , отриману ним у власність по розділу батьківської спадщини. У 1851 усвідомивши безцільність свого існування і , глибоко зневажаючи самого себе , відправився на Кавказ в діючу армію. Там він став працювати над своїм першим романом " Дитинство . Отроцтво . Юність". Через рік , коли роман опублікували , Толстой став літературною знаменитістю. У 1862 , 34 років від роду , Толстой одружився на Софії Берс , вісімнадцятирічної дівчини з дворянської семьі.В протягом перших 10-12 років після одруження він створює "Війну і мир " і "Анну Кареніну " . У 1886 " Влада темряви " , в 1886 п'єсу " Плоди освіти " , в 1899 році на світ виходить роман " Неділя " , драма " Живий труп " 1900 , повість " Хаджі -Мурат " 1904 . Восени 1910 року, виконуючи своє рішення прожити останні роки відповідно своїм поглядам , таємно залишив Ясну Поляну , відрікшись від « кола багатих і вчених ». Захворівши в дорозі , помер. Був похований у Ясній Поляні.
  24000 грн
   Зображення "100 рублів Пам'ятник Петру I в Петербурзі, 1782"

  "100 рублів Пам'ятник Петру I в Петербурзі, 1782"

  Пам'ятник Петру Великому (1782 г), перший в Петербурзі, був споруджений на Сенатській площі, пізніше перейменованої в площу Декабристів. Оспіваний Пушкіним у поемі "Мідний вершник", цей шедевр світової скульптури став одним із символів міста. Скульптор Етьєн Фальконе був спеціально запрошений з Франції для виготовлення пам'ятника. На те, щоб створити модель кінного пам'ятника, у нього пішло три роки. При роботі над зображенням Петра I скульптор використовував гіпсову маску і знамениту "воскову персону" царя.
  24000 грн
   Зображення "100 рублів спортивний зал "Дружба ", Москва. Ігри XXII Олімпіади. Москва. 1980"

  "100 рублів спортивний зал "Дружба ", Москва. Ігри XXII Олімпіади. Москва. 1980"

  Універсальний спортивний зал "Дружба" був побудований для проведення змагань XXII Олімпіади 1980 року. Авторами проекту були архітектори І. А. Рожин (будував "Лужники" в 1956 році), Ю. Большаков і В. Тарасевич. Під час Олімпіади-80 тут проходили змагання з волейболу.
  24000 грн
   Зображення "100 рублей Стадион имени В. И. Ленина Игры XXII Олимпиады. Москва. 1980"

  "100 рублей Стадион имени В. И. Ленина Игры XXII Олимпиады. Москва. 1980"

  Стадион “Лужники”- центральная часть Олимпийского комплекса “Лужники”- расположенного неподалёку от Воробьёвых гор в Москве. 23 декабря 1954 года Правительство СССР приняло решение о сооружении в Лужниках “большого московского стадиона”. Проектирование стадиона в составе спортивного комплекса “Лужники” началось в январе 1955 года, строительство — в апреле того же года, а 31 июля 1956 года уже состоялось его торжественное открытие. С тех пор стадион многократно перестраивался. В 1980 году стадион стал одним из важнейших мест проведения Московской Олимпиады. Первоначально стадион носил имя Ленина. Весной 1992 года государственное предприятие, включающее спорткомплекс, было приватизировано и получило название - Олимпийский комплекс „Лужники“
  24000 грн
   Зображення "150 рублів Бот Св. Гавриїл М. Гвоздьов, 1732"

  "150 рублів Бот Св. Гавриїл М. Гвоздьов, 1732"

  М. Гвоздьов (1700 - 1759) у липні 1732 очолив морський похід до "Великої землі " ( Алясці ) . Командуючи ботом "Св. Гавриїл", М. Гвоздьов відплив з гирла Камчатки до мису Дежньова . Завершив відкриття островів Діоміда і вперше в історії перетнув Берингову протоку з заходу на схід. 1 вересня нового стилю поклав початок відкриттю Північно -Західної Америки : підійшов до самій західній частині материка ( мису Принца Уельського ) , але через сильне хвилювання і вітру не зміг висадитися . Гвоздьов простежив і наніс на карту близько 300 км узбережжя півострова Сьюард , виявив острів ( Кінг ) . У жовтні зі зламаною щоглою і сильною течею судно повернулося в гирлі Камчатки.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "150 рублів Гонки колісниць Ігри XXII Олімпіади. Москва. 1980."

  "150 рублів Гонки колісниць Ігри XXII Олімпіади. Москва. 1980."

  Гонки на колісницях (або колесничних бігу ) були одним з найпопулярніших видів спорту в Стародавній Греції і Римської Імперії. Точно не встановлено, коли і де почали влаштовувати гонки на колісницях як спортивне змагання. Ймовірно, цим гонкам стільки ж років, скільки й самим колісницям . Гонки на колісницях також вважаються першим олімпійським видом спорту. За однією з легенд, цар Еномай викликав на гонку всіх претендентів на руку його дочки Гіпподамії.Один з них, на ім'я Пелоп, зумів виграти цю гонку, а потім став влаштовувати в честь своєї перемоги спортивні ігри, з яких почалися Олімпіади.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "150 рублів Дискобол Ігри XXII Олімпіади. Москва. 1980."

  "150 рублів Дискобол Ігри XXII Олімпіади. Москва. 1980."

  Метання диска - дисципліна , що полягає в метанні спеціального спортивного снаряда - диска , на дальність . Вимагає від спортсменів сили і координації рухів. Є олімпійською дисципліною легкої атлетики для чоловіків з 1896 року , для жінок з 1928 року. Входить до складу легкоатлетичного багатоборства . Метання диска це одна з найдавніших спортивних дисциплін зв'язує фізичні вправи стародавніх і сучасний спорт . Як показують дослідження істориків і археологічні розкопки метання диска було популярно в Стародавній Греції і ці змагання проходили на античних олімпійських іграх. Снаряди виготовлялися з каменю і бронзи , масою від 1,25 до 5,70 кг , діаметром від 16,5 до 34 см.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "150 рублів Давньогрецькі борці Ігри XXII Олімпіади. Москва. 1980"

  "150 рублів Давньогрецькі борці Ігри XXII Олімпіади. Москва. 1980"

  На 18 Олімпійських іграх (708 до н.е.) вперше проведені змагання з боротьби. Найзнаменитішим - і єдиним за всю історію стародавніх Олімпійських ігор атлетом, що перемагав на 6 Олімпіадах, - був «найсильніший серед сильних», борець Мілон з Кротона.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "150 рублей Игры XXII Олимпиады. Москва. 1980. Древнегреческие бегуны"

  "150 рублей Игры XXII Олимпиады. Москва. 1980. Древнегреческие бегуны"

  Легкоатлетические упражнения с целью физической подготовки, а также проведение состязаний применялись в глубокой древности. Но историю легкой атлетики принято исчислять с начала соревнований в беге на олимпийских играх Древней Греции (776 год нашей эры). Широкое развитие современной легкой атлетики связано с возрождением олимпийских игр (1896 г.), в которых, отдавая дань древнегреческим олимпиадам, ей отвели наибольшее место. И ныне олимпийские игры — мощный стимул дабы развития легкой атлетики во всем мире.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "150 рублів Іоанн Вениаминов Місіонер і просвітитель"

  "150 рублів Іоанн Вениаминов Місіонер і просвітитель"

  У 1824 р. на острів Уналашку приїхав молодий і енергійний священик Іоанн Попов - Вениаминов ( 1797-1879 рр. . ) , Який створив писемність для алеутів і перевів на їхню мову Катехізис , Євангеліє , Буквар і деякі інші тексти релігійно -морального змісту. Як згодом згадував сам Вениаминов , "коли вони ( алеути ) побачили книжки на своїй мові , тобто Катехізис , переведений мною і надрукований першим виданням , то навіть старі почали вчитися грамоті для того , щоб читати по- своєму". Результати місіонерської діяльності Іоанна Веніамінова були досить значними , і це відзначали російські мореплавці , які відвідували Алеутські острови . Однак проповідь місіонерів , що мала великий успіх серед алеутів , що не прищепилася серед войовничих і волелюбних індіанців Аляски.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "150 рублів Наполеон I та Олександр I Вітчизняна війна 1812 р."

  "150 рублів Наполеон I та Олександр I Вітчизняна війна 1812 р."

  Переможна для Росії Вітчизняна війна 1812 року продовжує хвилювати уми і серця наших сучасників , тим більше , що наближається ювілейний 2012 -й рік - рік двохсотріччя з часу цього воістину епохальної події для нашої Батьківщини , та й для всієї світової історії. Вітчизняна війна - один з найдраматичніших і водночас найбільш значних за своїми наслідками моментів російської історії. Війна 1812 року не була війною тільки Франції чи Наполеона з Росією. Це була по суті європейська війна , в яку були втягнуті майже всі держави Європи , але в якій головна роль належала Франції та Росії.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
  Filters Close
  Мін: 0 грн Макс: 90000 грн
  ₽0 ₽90000