Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Всесвітній рік кажана нейзильбер

  Присвячена Всесвітньому року кажана. Всі 26 видів кажанів, які зареєстровані в Україні, занесені до Червоної книги України, і знаходяться під охороною держави. Рукокрилі, або кажани, є єдиними ссавцями, які реально вміють літати.
  Артикул : 10275
  Доступність : 2 в наявності
  720 грн
  i h

  На аверсі монети розміщено: угорі малий Державний Герб України та напис півколом - НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ, праворуч - рік карбування монети 2012 зліва - логотип Монетного двору Національного банку України, в центрі на рельєфному тлі - дзеркальне зображення кажана, унизу номінал - 5 / ГРИВЕНЬ .
  На реверсі монети зображено символічну композицію - на тлі стилізованого зображення земної кулі - кажан, праворуч півколом напис ВСЕСВІТНІЙ РІК кажанів.

  Характеристики
  Номінал5
  Матеріалнейзильбер
  Вага16.54 г
  Типпам'ятна
  ТематикаПам'ятники архітектури України
  Якістьпруф
  Обробкарифлена
  Дата Випуску15.12.2012
  Діаметр35 мм
  Рік випуску2012
  Разом з цим також купують
   Зображення Збройні Сили України ЗСУ

  Збройні Сили України ЗСУ

  Присвячена українським військам, на які відповідно до Конституції України покладаються завдання з оборони України, захисту її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості; забезпечення стримування та відсічі збройній агресії проти України, охорони повітряного простору держави та підводного простору у межах територіального моря України, а також завдання щодо участі в заходах, спрямованих на боротьбу з тероризмом.
  100 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Пилкохвіст український"

  Пам'ятна монета "Пилкохвіст український"

  10155
  Присвячена рідкісному виду родини Коники справжні пилкохвосту українському, що живе лише на території України і якого занесено до Червоної книги України.
  400 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Благовіщення"

  Пам'ятна монета "Благовіщення"

  10193
  Присвячена одному із значних свят православ`я - Благовіщенню, яке відзначається 7 квітня.
  400 грн