Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Золота монета «1 Дукат - Gold 1 Ducat» 3,49 грам

  Золота монета 1 Дукат - австрійські монети, історія яких корінням сягає в середньовічну Венецію. Найбільш популярними стали дукати, викарбувані в часи Франца Йосифа I (Franz Joseph I).
  Доступність : 1 в наявності
  12300 грн
  i h

  Аверс Дукатів прикрашає портрет останнього імператора Австрії Франца Йосипа I. Є екземпляри з портретом молодого Франца, на останніх випусках, включаючи 1915 р він зображений в зрілому віці. Прямий погляд, густі борода і вуса, на голові - лавровий вінок, так відображений на монетах імператор Австрії. Оточує портрет напис «FRANC IOS I D G AUSTRIAE IMPERATOR» (Франц Йосиф I, Благословенний Богом, імператор Австрії).

  На реверсі Дукатів ми бачимо герб Габсбургів, став гербом Австрії. Двоголовий орел або Імперський орел спочатку був символом Священної Римської імперії. Над головами знаходиться корона імператорів з дому Габсбургів. Пізніше корона після розпаду Римської імперії перейшла до Австрії. На Дукаті орел тримає імперські регалії, які використовувалися під час коронації.

   

  Двоголовий орел - поширений символ, який з'являвся на символіці і Візантійської імперії, і Священною Римською імперією, Російською імперією і державами-наступниками. У Візантійській геральдиці голови представляють владу імператора як в соціальних питаннях, так і в релігійних. По краю викарбувано напис «HUNGAR BOHEM GAL LOD ILL REX A A» (Угорщина, Богемія, Лодомерії, Іллірія, король і ерцгерцор Австрії 1915) і рік випуску.

  Характеристики
  Матеріалзолото
  Вага3.49
  Типінвестиційна
  Проба986
  Країна – виробник товаруАвстрія
  Разом з цим також купують
   Зображення Золота монета "15 рублів" 1897 р

  Золота монета "15 рублів" 1897 р

  П'ятнадцять рублів - золота монета Російської імперії, карбована на Санкт-Петербурзькому монетному дворі в 1897 році в період правління Імператора Всеросійського Миколи II, за підсумками проведеної С. Ю. Вітте грошової реформи.
  65600 грн
   Зображення Золота монета «4 Дуката - Gold 4 Ducats» 13,96 грам

  Золота монета «4 Дуката - Gold 4 Ducats» 13,96 грам

  Золота монета 4 Дуката - австрійські монети, історія яких корінням сягає в середньовічну Венецію. Найбільш популярними стали дукати, викарбувані в часи Франца Йосифа I (Franz Joseph I). Австрія почала випускати 4 Ducats імовірно в 1612, останні з'явилися в 1914 р Після 1915 р виходили рестрайки з датою 1915 р незалежно від року випуску. У період з 1920 р по 1936 р було викарбовано 496 501 одиниць. До того як монети перестали циркулювати і перейшли в розряд пам'ятних, 4 Дуката використовувалися в більшості країн номіналом 9 шилінгів і 4 пенсів (9 shillings and 4 pence): Росія, Австрія, Швеція та ін.
  47150 грн
   Зображення Золота монета "10 рублів Микола II - Миколаївський червонець"

  Золота монета "10 рублів Микола II - Миколаївський червонець"

  Золота монета номіналом 10 рублів карбувалася в період з 1895 року по 1911 рік. При карбуванні використовувалося золото 900 проби. На аверсі забражено портрет Миколи II. Зліва написано «Б.М. НИКОЛАЙ II ИМПЕРАТОРЪ », а праворуч« И САМОДЕРЖЕЦЪ Всеросс. ». По краю монети розташовані декоративна кромка і невеликий бортик. Реверс містить по центру двоголового орла. В лапах знаходяться скіпетр і держава, а на крилах герби основних міст Росії. Під орлом написано «10 РУБЛЕЙ (дата карбування) ». Оформлена монета декоративною кромкою і бортиком.
  32800 грн