Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Золота монета "100 лір" 25 грам, Ізраїль 1969 р.

  Монета 21-ї річниці незалежності Ізраїлю 5729-1969. Ця пам'ятна монета, присвячена першому єврейському солдату, місце поховання якого залишається невідомим, містить напис із книги Второзаконня (34: 6), яка зображує смерть Мойсея, гробниця якого залишається невідомою. Спеціальна надгробна плита була споруджена в пам'ять про зниклих солдатів на військовому кладовищі на горі Герцль в Єрусалимі, всередині секції «Зниклі солдати».
  Доступність : 1 в наявності
  33000 грн
  i h

  Аверс: дизайн складається з художнього зображення чотирьох букв івриту, які утворюють слово «Shalom», в той час як права частина першої літери «Shin" в "Shalom" справа, містить три з семи гілок Менора. Навколо верхньої межі номінал: «100 ізраїльських лір »на золоті. Монетний двір 5729-1969 рр. вигравіруваний на ободі монети праворуч на івриті і англійською.

  Реверс: у центрі, в стилізованих буквах, є частина вірша про смерть Мойсея: «І ніхто не знав місця його поховання». Листи розташовані у вигляді пам'ятника, а під ними знаходиться посилання: «Второзаконня 34:6». Справа внизу - сталевий шолом, вкритий сіткою, з якої піднімається оливковий саджанець. Слово «Ізраїль» внизу в центрі на івриті і навколо верхньої правої межі арабською та англійською мовами.

  Характеристики
  Номінал 100
  Матеріал золото
  Вага 25 г
  Діаметр 33 мм
  Рік випуску 1969
  Країна Израиль