Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Золота монета "15 рублів" 1897 р

  П'ятнадцять рублів - золота монета Російської імперії, карбована на Санкт-Петербурзькому монетному дворі в 1897 році в період правління Імператора Всеросійського Миколи II, за підсумками проведеної С. Ю. Вітте грошової реформи.
  Доступність : 1 в наявності
  65600 грн
  i h

  Реверс:

  На реверсі монети розміщено герб Російської імперії - двоголовий орел, коронований двома імператорськими коронами, над якими Велика імператорська корона з двома розгорнутими кінцями стрічки Ордена Святого апостола Андрія Первозванного. На грудях орла герб московський: Святий великомученик і переможець Георгій на коні, що вражає дракона списом. Навколо щита ланцюг ордена святого Андрія Первозванного. На крилах орла розміщені щити з гербами Царства Казанського, Царства Польського, Царства Херсонеса Таврійського, з'єднаний герб Великих князівств Київського, Володимирського і Новгородського, Царства Астраханського, Царства Сибірського, Царства Грузинського та Князівства Фінляндського. В лапах орла - скіпетр і держава. Під орлом розміщено напис з номіналом монети і роком її карбування: «15 РУБЛІВ 1897 р». По всьому периметру реверсу монети - зубчастий орнамент.

  Аверс:

  На аверсі монети зображений профіль останнього Імператора Всеросійського Миколи II особою вліво. Зліва від профілю від низу до верху півколом уздовж канта напис: «Б.М.НІКОЛАЙ II ІМПЕРАТОР'». Праворуч від профілю також по колу вздовж канта зверху вниз напис: «І САМОДЕРЖЕЦ' Всеросс.». Кант по всьому периметру аверсу монети прикрашений зубчастим орнаментом.

  Характеристики
  Номінал15
  Дата Випуску1897
  Країна – виробник товаруросія
  Матеріалзолото
  Вага12.9
  Обробкагладкий із заглибленим написом
  Діаметр24.6 мм
  Проба900
  Разом з цим також купують
   Зображення Золота монета «1 Дукат - Gold 1 Ducat» 3,49 грам

  Золота монета «1 Дукат - Gold 1 Ducat» 3,49 грам

  Золота монета 1 Дукат - австрійські монети, історія яких корінням сягає в середньовічну Венецію. Найбільш популярними стали дукати, викарбувані в часи Франца Йосифа I (Franz Joseph I).
  12300 грн
   Зображення Золота монета «4 Дуката - Gold 4 Ducats» 13,96 грам

  Золота монета «4 Дуката - Gold 4 Ducats» 13,96 грам

  Золота монета 4 Дуката - австрійські монети, історія яких корінням сягає в середньовічну Венецію. Найбільш популярними стали дукати, викарбувані в часи Франца Йосифа I (Franz Joseph I). Австрія почала випускати 4 Ducats імовірно в 1612, останні з'явилися в 1914 р Після 1915 р виходили рестрайки з датою 1915 р незалежно від року випуску. У період з 1920 р по 1936 р було викарбовано 496 501 одиниць. До того як монети перестали циркулювати і перейшли в розряд пам'ятних, 4 Дуката використовувалися в більшості країн номіналом 9 шилінгів і 4 пенсів (9 shillings and 4 pence): Росія, Австрія, Швеція та ін.
  47150 грн
   Зображення Золота монета "10 рублів Микола II - Миколаївський червонець"

  Золота монета "10 рублів Микола II - Миколаївський червонець"

  Золота монета номіналом 10 рублів карбувалася в період з 1895 року по 1911 рік. При карбуванні використовувалося золото 900 проби. На аверсі забражено портрет Миколи II. Зліва написано «Б.М. НИКОЛАЙ II ИМПЕРАТОРЪ », а праворуч« И САМОДЕРЖЕЦЪ Всеросс. ». По краю монети розташовані декоративна кромка і невеликий бортик. Реверс містить по центру двоголового орла. В лапах знаходяться скіпетр і держава, а на крилах герби основних міст Росії. Під орлом написано «10 РУБЛЕЙ (дата карбування) ». Оформлена монета декоративною кромкою і бортиком.
  32800 грн