Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Золота монета "15 рублів" 1897 р

  П'ятнадцять рублів - золота монета Російської імперії, карбована на Санкт-Петербурзькому монетному дворі в 1897 році в період правління Імператора Всеросійського Миколи II, за підсумками проведеної С. Ю. Вітте грошової реформи.
  Доступність : 1 в наявності
  52000 грн
  i h

  Реверс:

  На реверсі монети розміщено герб Російської імперії - двоголовий орел, коронований двома імператорськими коронами, над якими Велика імператорська корона з двома розгорнутими кінцями стрічки Ордена Святого апостола Андрія Первозванного. На грудях орла герб московський: Святий великомученик і переможець Георгій на коні, що вражає дракона списом. Навколо щита ланцюг ордена святого Андрія Первозванного. На крилах орла розміщені щити з гербами Царства Казанського, Царства Польського, Царства Херсонеса Таврійського, з'єднаний герб Великих князівств Київського, Володимирського і Новгородського, Царства Астраханського, Царства Сибірського, Царства Грузинського та Князівства Фінляндського. В лапах орла - скіпетр і держава. Під орлом розміщено напис з номіналом монети і роком її карбування: «15 РУБЛІВ 1897 р». По всьому периметру реверсу монети - зубчастий орнамент.

  Аверс:

  На аверсі монети зображений профіль останнього Імператора Всеросійського Миколи II особою вліво. Зліва від профілю від низу до верху півколом уздовж канта напис: «Б.М.НІКОЛАЙ II ІМПЕРАТОР'». Праворуч від профілю також по колу вздовж канта зверху вниз напис: «І САМОДЕРЖЕЦ' Всеросс.». Кант по всьому периметру аверсу монети прикрашений зубчастим орнаментом.

  Характеристики
  Номінал15
  Дата Випуску1897
  Країна – виробник товаруросія
  Матеріалзолото
  Вага12.9
  Обробкагладкий із заглибленим написом
  Діаметр24.6 мм
  Проба900
  Разом з цим також купують
   Зображення Золота монета "Один червінець" 1975-1982 рр. Росія

  Золота монета "Один червінець" 1975-1982 рр. Росія

  Російський термін Червонець - колишня валюта Радянського Союзу, спочатку термін для монет з більш чистого сплаву. Протягом багатьох років назва була застосована до різних російським монетам. Ці золоті 10 рублевих червонців, також звані «червінцями», були знову випущені перед Олімпійськими іграми 1980 року, і Центральний банк сподівався, що монети будуть конкурувати з південноафриканським Крюгеррандом. У 2001 році Золотий Червонець отримав офіційний статус законного платіжного засобу. Через пару років запаси Центрального банку підійшли до кінця, і в 2006 році була представлена ​​нова інвестиційна монета з портретом Святого Георгія Побідоносця.
  26000 грн
   Зображення Золота монета "10 рублів Микола II - Миколаївський червонець"

  Золота монета "10 рублів Микола II - Миколаївський червонець"

  Золота монета номіналом 10 рублів карбувалася в період з 1895 року по 1911 рік. При карбуванні використовувалося золото 900 проби. На аверсі забражено портрет Миколи II. Зліва написано «Б.М. НИКОЛАЙ II ИМПЕРАТОРЪ », а праворуч« И САМОДЕРЖЕЦЪ Всеросс. ». По краю монети розташовані декоративна кромка і невеликий бортик. Реверс містить по центру двоголового орла. В лапах знаходяться скіпетр і держава, а на крилах герби основних міст Росії. Під орлом написано «10 РУБЛЕЙ (дата карбування) ». Оформлена монета декоративною кромкою і бортиком.
  28000 грн
   Зображення 5 рублів Микола ІІ. Миколаївський

  5 рублів Микола ІІ. Миколаївський

  Проба: 900 Загальна маса: 4,30 гр Номінал: 5 рублів Якість: uncirculated Рік виконання: 1897-1911 Товщина: 2мм Країна: Російська Імперія
  13000 грн