Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Золота монета "7 рублів 50 копійок Микола II - Миколаївський червонець" 6,45 грам 1987р.

  У 1897 році побачила світ одна з найбільш незвичайних монет Імператорської Росії - 7 рублів 50 копійок. Микола Романов випустив грошові знаки всупереч «обжитим» стандартам і шаблонами. Матеріал, з якого вона була викарбувана - золото. У народі монету прозвали «золотником». Тираж її склав 16 млн 829 тис. примірників. На ті часи - це величезна серія. Але велика кількість монет не знижує вартості і інтересу до дивовижного експонату. Швидше навпаки, скупка подібних раритетів привертає все більше людей. Адже подібне придбання - прекрасний спосіб вкладення коштів. Карбуванням займався Санкт-Петербурзький монетний двір.
  Доступність : 2 в наявності
  25500 грн
  i h

  Аверс
  У центрі монети Малий Державний Герб Російської імперії (1883): двоголовий орел, коронований двома імператорськими коронами, над якими така ж, але в великому вигляді, корона, з двома розгорнутими кінцями стрічки Андріївського ордену. Державний орел тримає золоті скіпетр і державу. На грудях орла герб московський: Святий великомученик і переможець Георгій на коні, що вражає списом змеевидного дракона з крилами. Навколо московського герба ланцюг ордена Святого Апостола Андрія Первозванного. На піднятих вгору крилах орла розташовуються герби восьми царств (по чотири на кожному крилі). На лівому герби: царства Казанського; царства Польського; царства Херсонеса Таврійського; з'єднані в один герби великих князівств: Київського, Володимирського і Новгородського. На правому герби: царства Астраханського; царства Сибірського; Московського; великого князівства Фінляндського. Внизу під орлом напис півколом: «7 РУБЛЕЙ 50 КОПЕЕК» и год «1897 Г.». По колу канта є рельєфні елементи.

  Реверс
  У центрі монетного поля зображення профілю Миколи II особою вліво. Зліва царського профілю по колу знизу вгору напис: «Б. М. НИКОЛАЙ II ИМПЕРАТОРЪ' ». Праворуч від профілю по колу, зверху вниз напис: «И САМОДЕРЖЕЦЪ ВСЕРОСС.» По колу канта є рельєфні елементи.

  Характеристики
  Номінал 7р. 50коп.
  Країна Россия
  Матеріал золото
  Вага 6.45 г
  Рік випуску 1897
  Якість анциркулейтед
  Проба 900