Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Золота монета "Американський орел - Liberty" 15.55 грам 2021 р.

  На честь 35-річчя американських золотих орлів Монетний двір США представив нові дизайни в середині 2021 року створивши перший випуск цих популярних монет, що користуються великим попитом. Вперше з моменту своєї появи в 1986 році Gold і Silver Eagles змінюють дизайн. Модель Gold American Eagle заснована на оригінальному дизайні Огастес Сент-Годенса для золотого подвійного орла США за 20 доларів США 1907-1933 років. На реверсі зображений новий малюнок американського орла, який символізує силу і безпеку Америки. Додайте в свою колекцію перший випуск нового дизайну!
  Доступність : 1 в наявності
  Стара ціна : 36000 грн
  33000 грн
  i h

  На аверсі монети «Золотий орел» зображено оновлене зображення леді Свободи Огастес Сент-Годенс. Вона йде вперед, тримаючи в одній руці палаючий факел, а в іншій - оливкову гілку, щоб проповідувати мир через силу. За її спиною з Капітолію США виходять сонячні промені.

  На реверсі Золотого орла крупним планом зображена ліва сторона голови білоголового орла. Написи оточують орла, включаючи країну, вага, чистоту, номінал, «E Pluribus Unum» і «Ми віримо в Бога».

  Характеристики
  Номінал25
  Матеріалзолото
  Вага15.55 г
  Рік випуску2021
  КраїнаСША