Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Sorry - this product is no longer available

  Золота монета "Британія" 1/4 , 1987 рік

  Британія вже давно уособлює стійкість та силу. Після випуску 1987 р. Золота Британія (Gold Britannia) стала першою європейською інвестиційною монетою. Карбуються монети Британським королівським монетним двором у Кардіффі, Уельс (Cardiff, Wales) та мають статус законного платіжного засобу Великобританії. Британія – персоніфікований символ Великої Британії. Жіноча фігура показана в довгому одязі, що розвівається, коринфському шоломі, з гербовим щитом і тризубцем (палицею) Посейдона в руці. Образ Британії з'явився ще під час римських цезарів та уособлює силу держави та військово-морську історію Великобританії. Протягом багаторічної історії монети дизайн Британії змінювався кілька разів. На Британіях 1987 року зображено знамениту «Стоячу Британію», що уособлює Великобританію, будучи її національним символом. Розробляв образ скульптор Філіп Натан.
  Доступність : Немає в наявності
  28000 грн
  i h

  На аверсі зображений третій коронований портрет Її Величності Королеви Єлизавети II роботи Рафаеля Девіда Маклуфа (Raphael David Maklouf - "RDM"), повернутий праворуч, у державній діадемі Георга IV і перловому намисті. Уздовж канта по колу викарбувано легенду – «ELIZABETH 'II' DEI 'GRATIA' REGINA 'F' D» (Єлизавета II Милістю Божої Корольова, Захисниця Віри) та номінал англійською мовою – «25 POUNDS».

   У центрі реверсу викарбувана постать Британії, звернена вліво, в одязі, що розвівається, в коринфському шоломі з гребенем, відкинутим назад, що відкриває її обличчя. У правій руці вона тримає тризуб; її ліва рука лежить на щиті, прикрашеному хрестом Union Jack із геральдичними смугами, і тримає оливкову гілку. Вона стоїть на скелі на тлі морських хвиль. Навколо, перерваний тризубом, напис «'1/4' OUNCE 'FINE' GOLD 'BRITANNIA' 1987'» . Під зображенням розміщено прізвище дизайнера – NATHAN.

  Характеристики
  ПоходженняЄвропа
  Країна – виробник товаруВеликобританія
  Матеріалзолото
  Проба917
  Вага8,525 г
  Діаметр22 мм.
  Рік випуску1987