Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Золота монета "Британія - Britannia" 31,1 грам 2023 рік

  Gold Britannia - це золотий скарб, який можна помістити в будь -яку колекцію золотих монет або інвестиційний портфель золота. Містить 1 унція .9999 чистого золота. Гарантовано урядом Великобританії.
  Доступність : 3 в наявності
  89000 грн
  i h

  Британія це жіноче уособлення Британії, неминущий символ, який століттями з'являвся на монетах. Протягом усіх змін у мистецтві та політиці, технологіях та популярній культурі вона відображала дух та цінності нації. Дизайн відрізняється сильним силуетом Britannia, який слідує довгій низці інтерпретацій знаменитої фігури.

  На аверсі монети зображен король Charles III

  На реверсі Британія - персоніфікований жіночий образ імперської влади Великобританії і одночасно єдності нації Сполученого Королівства. 

  Характеристики
  Номінал100
  Проба9999
  Рік випуску2023
  Матеріалзолото
  Вага31.1 г
  Типінвестиційна
  Країна – виробник товаруВеликобританія
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета "Бик та Ведмідь" 31.1 грам 2023 р.

  Срібна монета "Бик та Ведмідь" 31.1 грам 2023 р.

  Ведмідь і Бик відомі своєю неймовірною та непередбачуваною силою. Вважається, що терміни «ведмідь» і «бик» походять від того, як кожна тварина нападає на своїх супротивників. Бик висуває роги вгору, а Ведмідь махне вниз. Обидва ці терміни використовуються інвесторами як швидкий спосіб описати свої ринкові настрої щодо конкретних цінних паперів або фінансових ринків. Ведмежий ринок відноситься до ринку, що спадає, де відбувається зниження вартості. На відміну від цього, бичачий ринок - це коли ціни зростають.
  2000 грн