Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Золота монета "Стрілець" 8,6 грам Вірменія

  Інвестиційні монети Вірменії серії Знаки Зодіаку – це 12 чудово виконаних нумізматичних виробів із зображенням символів зодіакальних знаків, кожне з яких було викарбувано у кількості 10 000 екземплярів. Карбування здійснив Монетний двір Польщі, який виконав замовлення Центрального Банку Вірменії. Усього випущено 12 різновидів монет у цій серії, що відповідають знакам Зодіакального кола сузір'їв на небосхилі. Кожна монета несе символіку знака і має свій унікальний дизайн реверсу. Автором дизайну цієї колекції є польська художниця Урсула Валежак. Номінал 10 000 драм. Золото 900 проби, вага 8,6 г. Діаметр 22 мм. Якість: Proof Кольорова емаль. Монета на подарунок чи колекцію!
  Доступність : 1 в наявності
  Стара ціна : 18000 грн
  15000 грн
  i h

  Аверс: В центрі - рельєфне зображення Державного герба Республіки Вірменія. Над гербом - дата випуску 2008. Під ним - номінал монети вірменською мовою (10000драм). Герб в обрамленні кола, що складається з 12 символів Знаків Зодіаку. По краю (зверху і знизу) - напівкруглі написи "Республіка Вірменія" на вірменській і англійській мовах.

  Реверс: У центрі стилізоване зображення одного із знаків зодіаку. По краю (зверху і знизу) - написи назви даного знаку латинською та російською мовами.  Характеристики
  Номінал10000
  Проба900
  Матеріалзолото
  Вага8.6
  Типколлекционная
  ТематикаЗнаки зодіаку
  Якістьпруф з кольоровим фотодруком на поверхні
  КраїнаВірменія
  Діаметр22 мм
  Рік випуску2008