Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Золота монета "The Royal Arms - Королівський Герб" 31,1 грам 2019 р.

  Королівський монетний двір серйозно ставиться до ринку інвестиційних монет. Їх портфоліо вже містить такі флагманські монети, як Британія, «Звірі Королеви». В 2019 році вони додали ще одну унцову золоту монету «Royal Arms» (Королівський Герб). Інвестиційна монета «Royal Arms» висловлює велич і могутність британської монархії. Всі деталі гравіювання ретельно вивірені і несуть глибокий сенс, передає доблесть і честь монархічних осіб. Геральдичний герб Великобританії персоніфікований безпосередньо правлячому монарху. Всі інші члени королівської династії володіють своїми відзнаками.
  Доступність : 2 в наявності
  69000 грн
  i h

  Аверс має контрастний геометричний візерунок на фоновому полі, виконаний в техніці Гільйошування. Основним об'єктом аверсу є портрет вигляду збоку Королеви Єлизавети другої від дизайнера Д. Кларка. По колу нанесено гравірування номіналу і королівського імені.

  На реверсі по центру розташований герб королівства, вказані рік емісії "2019", вага, метал і проба. Кілька століть основу карбування Великобританії складають символи сили і величі, що прославляють історію монархії і геральдики в Сполученому Королівстві. Походження герба сягає корінням до битвам Середньовіччя, де його можна побачити на щитах, прапорах і одязі. Він розвивався століттями і є справжнім показником сили.

  Характеристики
  Номінал 100
  Состояние Превосходная
  Проба 9999
  Матеріал золото
  Вага 31.1 г
  Тип инвестиционная
  Діаметр 32.69 мм
  Країна Великобритания
  Рік випуску 2019