Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Золоті монети

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення Золота монета "Коронація Його Величності короля Карла III" 39,94 грам, 2023 рік

  Золота монета "Коронація Його Величності короля Карла III" 39,94 грам, 2023 рік

  Карл III - правлячий король Великобританії та Північної Ірландії та королівств Співдружності з Віндзорської династії, верховний головнокомандувач збройних сил Великобританії, верховний правитель Церкви Англії, глава Співдружності націй з 8 вересня 2022 року. Поряд із Великобританією є монархом у чотирнадцяти незалежних державах: Австралії, Антигуа та Барбуді, Багамських Островах, Белізі, Гренаді, Канаді, Новій Зеландії, Папуа — Новій Гвінеї, Сент-Вінсенті та Гренадінах, Сент-Кітсі та Невісі, Сент-Лисії, Соломонових Островах, Тувалу та Ямайці. Коронація Карла III як короля Сполученого Королівства та інших королівств Співдружності відбулася 6 травня 2023 року. Королева Єлизавета II померла 8 вересня 2022 року у віці 96 років, після чого на британський престол у віці 73 років зійшов її син принц Уельський Чарльз, який прийняв тронне ім'я Карл III. 10 вересня Рада престолонаслідування проголосила його королем.
  225500 грн
   Зображення Колекція бі-металічних монет України

  Колекція бі-металічних монет України

  Ювілейні монети України (біметал) - неймовірно цікава група грошових знаків. Всі вироби виконані з двох металів, про що красномовно каже приставка «бі». Йдеться в даному випадку про золото та срібло. Монети цієї серії були випущені не тільки для колекційних цілей, але й щоб привернути увагу громадськості до проблем екології, історичних пам'яток та національної культури. Тому їх покупка буде цікавою не тільки нумізматам і цінителям прекрасного, але й людям, які шукають вигідний спосіб вкладення коштів. Національний Банк України почав карбувати монети з біметалу у 2000 р. Найцікавішими є 20-гривневі номінали, що мають шість різних тематик. Це: 1. "Палеоліт". 2. "Трипілля". 3. "Ольвія". 4. "Київська Русь". 5. "Скіфія". 6. "Чиста вода джерело життя".
  128125 грн
   Зображення Золота монета "25 шилінгів", 5,88 грам, 1926 рік

  Золота монета "25 шилінгів", 5,88 грам, 1926 рік

  Перша Австрійська Республіка — держава, що виникла на руїнах Австро-Угорської імперії і що існувала в інтербеллум. Республікою Австрія була по суті лише де-факто, тому що, згідно з конституцією, країна офіційно іменувалася Федеративною Державою Австрія. Цей етап історія країни був відзначений постійними зіткненнями між ультра-угрупованнями лівого і правого спрямування, яскравим прикладом чого може служити Липневе повстання 1927 року.
  20090 грн
   Зображення Золота монета "25 песет" Альфонсо ХІІ, 8,06 грам, 1876-1881 роки

  Золота монета "25 песет" Альфонсо ХІІ, 8,06 грам, 1876-1881 роки

  Альфонсо XII — король Іспанії у 1877–1885 роках. Після перевороту й позбавлення влади Ізабелли II в 1868 Альфонсо разом зі своєю матір’ю виїхав до Франції. 25.06.1870 королева Ізабелла II, перебуваючи в еміграції, зреклася претензій на трон на користь свого сина Альфонсо. У м. Парижі майбутній король навчався в Колежі Станіслас. Після поразки французьких військ у Франко-прусській війні іспанська королівська родина переїхала до м. Женеви. Звідти претендент на престол виїхав на навчання до м. Відня. До 1874 він навчався у Цісарсько-королівській Терезіанській академії у м. Відні. Влітку 1874 вступив до Королівської військової академії в м. Лондоні. Посів трон після перевороту 1875.
  27470 грн
   Зображення Золота монета "Девід Лівінгстон" 1,22 грам, 1999 рік

  Золота монета "Девід Лівінгстон" 1,22 грам, 1999 рік

  Девід Лівінгстон — шотландський місіонер і знаменитий дослідник Африки, книги про подорожі якого значною мірою сформували погляди та ставлення західного суспільства XIX ст. стосовно Чорного континенту.
  6150 грн
   Зображення Золота монета "Коала" з серії Дика природа, що знаходиться під загрозою зникнення, 1, 24 грам

  Золота монета "Коала" з серії Дика природа, що знаходиться під загрозою зникнення, 1, 24 грам

  Коала - вид сумчастих, що мешкає в Австралії. Єдиний сучасний представник сімейства коалових. Коали населяють евкаліптові ліси, майже все життя проводять у кронах цих дерев. Вдень коала спить, влаштувавшись на гілці або у розвилках гілок; вночі лазить по деревах, шукаючи корм. Навіть якщо коала не спить, він зазвичай годинами сидить зовсім нерухомо, обхопивши гілку або стовбур дерева передніми лапами. Коала нерухома 16-18 годин на добу. По землі він пересувається не дуже добре і тому спускається лише для переходу на нове дерево, до якого не може дострибнути. Стрибають коали з дерева на дерево напрочуд спритно і впевнено; рятуючись втечею, ці зазвичай повільні та флегматичні звірі переходять на енергійний галоп і швидко піднімаються на найближче дерево. Вміють плавати.
  6970 грн
   Зображення Золота монета "Лев" з серії Дика природа, що знаходиться під загрозою зникнення, 1, 24 грам, 1997 рік

  Золота монета "Лев" з серії Дика природа, що знаходиться під загрозою зникнення, 1, 24 грам, 1997 рік

  Лев — вид хижих ссавців з роду пантер родини котових. Це другий за величиною вид родини після тигра. Самці, які впізнавані за гривою, мають вагу від 150 до 250 кг; натомість самиці важать від 120 до 150 кг. Сучасний ареал фрагментований, лежить на південь від Сахари, також є одна невелика популяція на північному заході Індії. У дикій природі максимальна тривалість життя становить 14 років, у неволі — 30 років. На відміну від інших видів котів, леви є соціальними. Група левиць зазвичай полює разом, нападаючи на великих копитних. Лев є вразливим видом, оскільки вважається, що популяція левів зазнала зменшення приблизно на 43% за 21 рік. Найбільшими причинами зменшення чисельності левів є втрата середовища проживання та зіткнення з людиною. Лев як символ широко представлений у людській культурі; він зображений у скульптурах та картинах, гербах, фільмах та літературі.
  7175 грн
   Зображення Золота монета "Панда" з серії Дика природа, що знаходиться під загрозою зникнення, 1, 24 грам, 1997 рік

  Золота монета "Панда" з серії Дика природа, що знаходиться під загрозою зникнення, 1, 24 грам, 1997 рік

  Велика панда — рослиноїдний ссавець із ряду хижих і родини ведмедевих. Назва "велика панда" іноді використовується, щоб відрізнити її від червоної панди. Велика панда часто служила національним символом Китаю, з'являлася на китайських монетах із золотою пандою з 1982 року, а також як один із п'яти талісманів Фува літніх Олімпійських ігор 2008 року. Велика панда має чорно-біле забарвлення та будову тіла типову для ведмедів. Шерсть на вухах, лапах та плечах чорного кольору, також має чорні «окуляри» навколо очей. Решта тіла покрито шерстю білого кольору. Хоча науковцям невідома причина такого забарвлення, дехто припускає, що таке плямисте забарвлення забезпечує панді ефективне маскування на тінистому снігу та скелях, що характерні для середовища їхнього проживання. Груба шерсть забезпечує тепло панді в її холодних лісах. Велика панда має великі кореневі зуби та сильні щелепні м'язи, що допомагають їй поїдати твердий бамбук.
  6150 грн
   Зображення Золота монета "Затонулий корабель" серія Захист морського життя 1,24 грам, 2000 рік

  Золота монета "Затонулий корабель" серія Захист морського життя 1,24 грам, 2000 рік

  Затонулі кораблі часто перетворюються на унікальні екосистеми, надаючи притулок та житло для різноманітних видів риб та інших морських організмів. Ці штучні рифи стають важливими місцями для розмноження та живлення, сприяючи біорізноманіттю в океані.
  6150 грн
   Зображення Золота монета "Мавританський ідол" серія Захист морського життя 1,24 грам, 2001 рік

  Золота монета "Мавританський ідол" серія Захист морського життя 1,24 грам, 2001 рік

  Мавританський ідол - морська риба довжиною до 22 см. Тіло високе, дископодібне, сплющене з боків. Висота тіла може становити від 1 до 1,4 довжини. Спинний плавець трикутної форми, в ньому 6-7 (частіше 7) колючок і 39-43 м'яких променів, третя колючка сильно подовжена, ниткоподібна. У деяких джерелах зазначається, що довжина виросту на спинному плавнику може перевищувати довжину тіла риби. Мавританський ідол живе в коралових рифах тропічної Індо-Тихоокеанської області на глибині від 3 до 180 м, віддаючи перевагу ділянкам з твердим морським дном. Персонаж анімаційного фільму «У пошуках Немо» Зябер є мавританським ідолом. У мусульманських рибаків ця риба вважалася священною, тому рибак з поклоном відпускав таку рибу, якщо вона випадково траплялася у сіті. Вважається, що ці риби приносять щастя.
  6150 грн
   Зображення Золота монета "Медуза" серія Захист морського життя 1,24 грам, 2001 рік

  Золота монета "Медуза" серія Захист морського життя 1,24 грам, 2001 рік

  Медузи – одні з найдавніших живих істот на Землі. Серед них є як і абсолютно нешкідливі, так і смертельно небезпечні, здатні вбити людину одним-єдиним дотиком. Деякі акваріумісти навіть тримають медуз вдома, із задоволенням спостерігаючи за їхніми розміреними рухами. Перші медузи з'явилися на Землі близько 650 мільйонів років тому, задовго до динозаврів. Вони водяться не тільки в солоній воді, а й у прісній. Але всі прісноводні медузи абсолютно нешкідливі – жалити вони не вміють. Декілька цікавих фактів: Медузи зустрічаються в усіх океанах і морях. Тіло цих створінь складається з води приблизно на 95-98 відсотків, залежно від виду. Загалом у світі налічується близько 10 тисяч різних видів медуз. У них немає ні мозку, ні серця, ні крові. Життєвий цикл медузи починається з поліпа, який через кілька місяців або років перетворюється на медузу. Приблизно так само гусениця перетворюється на лялечку, а потім і на метелика. Деякі їхні види мешкають на глибині понад 10 кілометрів, що сильно ускладнює їх вивчення.
  8200 грн 6150 грн
   Зображення Золота монета "Джон Кеннеді" 1,24 грам, 1994 рік

  Золота монета "Джон Кеннеді" 1,24 грам, 1994 рік

  Джон Фіцджеральд Кеннеді — американський політик, військовий ірландського походження, 35-й президент Сполучених Штатів Америки від Демократичної партії. Представник сімейства Кеннеді, син Джозефа Патріка Кеннеді та Рози Кеннеді. Обраний до Палати представників 1946 року, через 6 років — до Сенату. В 1961 році став другим наймолодшим президентом в історії Сполучених Штатів (після Теодора Рузвельта) та наймолодшим обраним на цю посаду. Перший римо-католик — президент США. Перший американський президент, що народився у XX столітті. Став єдиним президентом США, що отримав Пулітцерівську премію. Загинув унаслідок замаху на життя 22 листопада 1963 року.
  7380 грн
   Зображення Золота монета "Троянський кінь" 1,24 грам, 1999 рік

  Золота монета "Троянський кінь" 1,24 грам, 1999 рік

  Троянський кінь — міфічна споруда у вигляді коня, з допомогою якої греки хитрощами здобули Трою. У давнину, під час Троянської війни, греки вигадали хитрий план, щоб проникнути в місто Троя. Вони побудували величезного дерев'яного коня, приховавши всередині десятки військових. Греки залишили коня перед воротами Трої як подарунок, після чого відступили. Троянці, не підозрюючи підступу, ввели коня в місто. Пізніше вночі військові, що ховалися всередині коня, вийшли і відкрили ворота для грецьких військ, що вже були готові до атаки.
  6150 грн
   Зображення Золота монета "Золотий шолом Пояна Коцофенешті" 1,24 грам, 2002 рік

  Золота монета "Золотий шолом Пояна Коцофенешті" 1,24 грам, 2002 рік

  У 1929 році дитина на ім'я Траян Сіміон випадково виявила шолом на території села Пояна Коцофенешті (нині Варбілеу), повіт Прахова, Румунія, в місці під назвою "Варфул Фундатурій". Іоан Андрієшеску, професор історії Бухарестського університету, провів ретельне розслідування на цьому місці. Команда археологів зауважила, що шолом не був частиною золотого скарбу чи могили, а був частиною місцевого Дакійського поселення Ла Тен. Археологи дійшли висновку, що шолом був випадковою знахідкою, оскільки було знайдено лише кілька фрагментів кераміки пізнього Гальштату. Шолом зберігається у Національному історичному музеї Румунії.
  6150 грн
   Зображення Золота монета "20 франків" Афінська сова, 1,24 грам, 2003 рік

  Золота монета "20 франків" Афінська сова, 1,24 грам, 2003 рік

  Монету присвячено літнім Олімпійським іграм в Афінах 2004 року. XXVIII літні Олімпійські ігри (офіційне найменування - Ігри XXVIII Олімпіади 2004) проводилися в Афінах, Греція, з 13 по 29 серпня. У змаганнях взяли участь 10 625 спортсменів із 201 країни. Усього було розіграно 301 комплект нагород у 28 видах спорту. Олімпійські ігри відвідало 3875479 осіб.
  6970 грн
   Зображення Золота монета "Корабель Баунті" 1,24 грам, 1996 рік

  Золота монета "Корабель Баунті" 1,24 грам, 1996 рік

  Баунті — британський корабель XVIII століття, відомий завдяки заколотові на ньому, який призвів до утворення поселення на острові Піткерн. Історія бунту стала легендарною, знайшла відображення у декількох романах, виставах і неодноразово екранізувалася. Було збудовано дві точні копії корабля у Канаді і Новій Зеландії.
  6970 грн
   Зображення Золота монета "Вітрувіанська людина" 1,24 грам, 1999 рік

  Золота монета "Вітрувіанська людина" 1,24 грам, 1999 рік

  «Вітрувіанська людина» — знаменитий малюнок італійського художника Леонардо да Вінчі, що супроводжується пояснювальними написами; виконаний приблизно в 1490 році й поміщений в одному з його журналів. На ньому зображена фігура оголеного чоловіка в двох накладених одна на іншу позиціях: з розведеними в сторони руками і ногами, вписана в коло; з розведеними руками та зведеними разом ногами, вписана в квадрат. Малюнок і пояснення до нього іноді називають канонічними пропорціями.
  6970 грн
   Зображення Золота монета "40 лір Марія-Луїза" 12,9 грам, 1815 рік

  Золота монета "40 лір Марія-Луїза" 12,9 грам, 1815 рік

  Марія-Луїза Австрійська — дочка імператора Священної Римської імперії Франца II (з 1806 — імператора Австрії Франца I), внучата племінниця Марії-Антуанетти. Друга дружина Наполеона I, імператорка Франції в 1810-1814, після зречення Наполеона — герцогиня Парми, П'яченци і Гуасталли.
  53300 грн
   Зображення Золота монета "1 соверен Вільгельм IV" 7,99 грам, 1830-1837 роки

  Золота монета "1 соверен Вільгельм IV" 7,99 грам, 1830-1837 роки

  Вільгельм IV - король Великобританії та Ганновера з 26 червня 1830, герцог Кларенс і Сент-Ендрюс і граф Манстер у 1789-1830 роках, адмірал флоту (24 грудня 1811), третій син Георга III та молодший брат Георга IV.
  36080 грн
   Зображення Золота монета "20 франків" 6,45 грам, 1850 рік

  Золота монета "20 франків" 6,45 грам, 1850 рік

  Ця золота монета є чудовим прикладом французького монетного мистецтва середини 19-го століття і має високу колекційну цінність.
  22550 грн
   Зображення Золота монета "20 франків 8 форинтів" Франц Йосиф І, 6,45 грам, 1878 рік

  Золота монета "20 франків 8 форинтів" Франц Йосиф І, 6,45 грам, 1878 рік

  Франц Йосиф I — імператор Австрійської імперії і король Богемії з 2 грудня 1848 року, апостольний король Угорщини з 2 грудня 1848 до 14 квітня 1849 року (1-й раз) та з 13 серпня 1849 року (2-й раз); король Галичини та Володимирії; великий герцог Буковини; з 15 березня 1867 року — голова двоєдиної держави — Австро-Угорської монархії. Правив 68 років; його правління — епоха в історії народів, що входили до складу Дунайської монархії.
  21730 грн
   Зображення Золота монета "96 лір" Мадонна з немовлям 25,21 грам, 1793 рік

  Золота монета "96 лір" Мадонна з немовлям 25,21 грам, 1793 рік

  Продається рідкісна золотa монетa 1793 року з Генуї. Чудово збережений екземпляр з детальним зображенням Мадонни з немовлям на аверсі та гербом Генуї на реверсі. Ідеальний вибір для колекціонерів історичних монет!
  94300 грн
   Зображення Золота монета "1 соврано" Франц І, 11,33 грам, 1831 рік

  Золота монета "1 соврано" Франц І, 11,33 грам, 1831 рік

  Франциск II та I – був останнім імператором Священної Римської імперії під ім'ям Франциск II з 1792 по 1806 рік та першим імператором Австрії під ім'ям Франциск I з 1804 по 1835 рік. Він також був Королем Угорщини, Хорватії та Богемії, був першим президентом Німецької Конфедерації після її створення у 1815 році.
  49200 грн


  Filters Close
  Мін: 4920 грн Макс: 225500 грн
  ₽4920 ₽225500