Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Золоті монети

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення Серія Звірі Королеви Золото, Гріффін Едварда III 7.78 грам, II/X The Griffin of Edward III, Великобританія 2017

  Серія Звірі Королеви Золото, Гріффін Едварда III 7.78 грам, II/X The Griffin of Edward III, Великобританія 2017

  2017 Great Britain 1/4 oz Gold Queen's Beasts The Griffin Серія монет «Звірі Королеви» почалася в 2016 р з монети із зображенням Льва Англії. За ним послідував Грифон Едварда III (2017 г.). Золоті монети в чверть унції стануть гідною інвестицією і прекрасним доповненням будь-якої колекції. Звірі або Чудовиська Королеви - це десять геральдичних статуй, що зображують родовід королеви Єлизавети II. Статуї були створені британським скульптором Джеймсом Вудфорд в 1953 році для коронації королеви і тимчасово встановлені неподалік від коронаційної церкви британської монархії. Сьогодні в Канадському історичному музеї в Оттаві виставлені гіпсові фігури Чудовиськ Королеви висотою майже 2 метри.
  15000 грн
   Зображення Серія Звірі Королеви Золото, Єдиноріг Шотландії 7.78 грам, IV/X The Unicorn of Scotland, Великобританія 2018

  Серія Звірі Королеви Золото, Єдиноріг Шотландії 7.78 грам, IV/X The Unicorn of Scotland, Великобританія 2018

  2018 Great Britain 1/4 oz Gold Queen's Beasts The Unicorn Коли Її Величність Королева була коронована в 1953 році, вхід в Вестмінстерське абатство охороняли десять фантастичних істот. Звірі Королеви були статуями висотою 2 метра, які символізували спадщина і історію королеви Єлизавети II, успадкованої в той день. Ці королівські захисники були втілені в колекцію, названу в їх честь, яка почалася в 2016 році. Королева стала найдовшим діючим монархом в світі. Міцний символ сили і краси, легко зрозуміти, як єдиноріг став використовуватися в геральдиці. Спочатку він з'явився на шотландської геральдиці в дванадцятому столітті, після того як Вільям I створив ранню форму шотландського герба. Джеймс I з Англії, який об'єднав англійська і шотландський престоли, вибрав Шотландського єдинорога, щоб приєднати до Лева Англії, щоб підтримати Королівську зброю. Вони підтримали цей щит, який символізує суверенітет Її Величності Королеви і являє собою єдність Сполученого Королівства з тих пір.
  15000 грн
   Зображення Серія Звірі Королеви Золото, Єль в Бофорті 7.78 грам, VII / X The Yale of Beaufort, Великобританія 2019

  Серія Звірі Королеви Золото, Єль в Бофорті 7.78 грам, VII / X The Yale of Beaufort, Великобританія 2019

  Серія монет «Звірі Королеви» почалася в 2016 р з монети із зображенням Льва Англії. За ним послідував Грифон Едварда III (2017 г.). Золоті монети в чверть унції стануть гідною інвестицією і прекрасним доповненням будь-якої колекції. Звірі або Чудовиська Королеви - це десять геральдичних статуй, що зображують родовід королеви Єлизавети II. Статуї були створені британським скульптором Джеймсом Вудфорд в 1953 році для коронації королеви і тимчасово встановлені неподалік від коронаційної церкви британської монархії. Сьогодні в Канадському історичному музеї в Оттаві виставлені гіпсові фігури Чудовиськ Королеви висотою майже 2 метри.
  15000 грн
   Зображення Серія Звірі Королеви Золото, Червоний дракон Уельсу 7.78 грам, III / X The Red Dragon of Wales, Великобританія

  Серія Звірі Королеви Золото, Червоний дракон Уельсу 7.78 грам, III / X The Red Dragon of Wales, Великобританія

  2017 Great Britain 1/4 oz Gold Queen's Beasts The Dragon «Звірі Королеви», мабуть, найпопулярніша колекція нових монет. Випуск стартував в 2016 р, а остання монета вийде в 2021 р Спеціально створена серія монет присвячена геральдичним істотам. Першим був зображений Лев (березень 2016 року), на другій монеті «Грифон Едуарда III» (листопад 2016 року), на третьому - Червоний Дракон Уельсу (Red Dragon of Wales). Дизайн розробляв Джоді Кларк (Jody Clark), художник Королівського монетного двору, який створив останній портрет Єлизавети II.
  15000 грн
   Зображення Серія Звірі Королеви Золото, Лев Англії 7.78 грам, I / X The Lion of England, Великобританія 2016

  Серія Звірі Королеви Золото, Лев Англії 7.78 грам, I / X The Lion of England, Великобританія 2016

  2016 Great Britain 1/4 oz Gold Queen's Beasts The Lion Серія монет «Звірі Королеви» почалася в 2016 р з монети із зображенням Льва Англії. За ним послідував Грифон Едварда III (2017 г.). Золоті монети в чверть унції стануть гідною інвестицією і прекрасним доповненням будь-якої колекції. Звірі або Чудовиська Королеви - це десять геральдичних статуй, що зображують родовід королеви Єлизавети II. Статуї були створені британським скульптором Джеймсом Вудфорд в 1953 році для коронації королеви і тимчасово встановлені неподалік від коронаційної церкви британської монархії. Сьогодні в Канадському історичному музеї в Оттаві виставлені гіпсові фігури Чудовиськ Королеви висотою майже 2 метри.
  15000 грн
   Зображення Серія Звірі Королеви Золото, Сокіл 7.78 грам, VI/X The Falcon of the Plantagenets, Великобританія 2019

  Серія Звірі Королеви Золото, Сокіл 7.78 грам, VI/X The Falcon of the Plantagenets, Великобританія 2019

  Додайте шосту монету цієї захоплюючої нової серії монет 10 в корзину! Коли Її Величність Королева була коронована в 1953 році, вхід в Вестмінстерське абатство охороняли десять фантастичних істот. Звірі Королеви були статуями висотою в 2 метра, які символізували спадщину і історію королеви Єлизавети II, успадкованої в той день. Ці королівські захисники були втілені в колекцію, названу в їх честь, яка почалася в цьому році. Королева стала найдовшим діючим монархом в світі. Сокіл Плантагенетів прийшов до королеви через Едварда IV. Щит в захопленні більшого Сокола також показує меншого сокола на золотом феттерлоке, який частково відкритий. Сокіл був пізніше прийнятий Генріхом VIII і встановлений як королівський звір під час правління Єлизавети I.
  15000 грн
   Зображення Серія Звірі Королеви Золото, Чорний Бик Кларенса 7.78 грам, V / X The Black Bull of Clarence, Великобританія 2018

  Серія Звірі Королеви Золото, Чорний Бик Кларенса 7.78 грам, V / X The Black Bull of Clarence, Великобританія 2018

  2018 Great Britain 1/4 oz Gold Queen's Beasts The Bulln Коли Її Величність Королева була коронована в 1953 році, вхід в Вестмінстерське абатство охороняли десять фантастичних істот. Звірі Королеви були статуями висотою в 2 метра, які символізували спадщину і історію королеви Єлизавети II, успадкованої в той день. Ці королівські захисники були втілені в колекцію, названу в їх честь, яка почалася в 2016 році. Королева стала найдовшим діючим монархом в світі. Чорний Бик - звір , який прийшов до королеви через Едварда IV, першого короля Англії з Будинку Йорка і одного з ключових гравців у «війнах троянд». Бик - один з найбільш англійських і «земних» геральдичних звірів, сильний символ гордості і патріотизму.
  15000 грн


  Filters Close
  Мін: 0 грн Макс: 84000 грн
  ₽0 ₽84000