Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Золотий злиток 1 ГРАМ ARGOR-HERAEUS "Рік Дракона" (новий)

  Злиток золота це надійна інвестиція в майбутнє. Золотий злиток зроблений відомою Швейцарською компанією Argor-Heraeus. Це велика швейцарська фірма-постачальник дорогоцінних металів, яка займається афінажем золота, срібла, платини і паладію. Злиток у фірмовій упаковці.
  Доступність : 10 в наявності
  4800 грн
  i h

  Цей вишуканий злиток оздоблений зображенням дракона, символу року, який надає йому особливого значення. Для тих, хто народився у рік дракона, цей злиток стане особливим талісманом, оскільки він відображає їхні риси: відвагу, силу та успіх.

   Золотий злиток виготовлений з високоякісного золота та має чудову деталізацію зображення. Зворотний бік злитку прикрашає зображення величного дракона, який стискає Перлину Мудрості, символ року Дракона. Ще більше підсилює його привабливість китайський ієрогліф «Дракон», елегантно вписаний унизу, додаючи нотку величі та культурного значення.

  Злиток може бути чудовим подарунком або цінним додатком до вашої колекції. Не втратьте нагоду придбати цей ексклюзивний злиток.

  Характеристики
  Матеріалзолото
  Вага1 г.
  Проба9999
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібний злиток 1 грам

  Срібний злиток 1 грам

  На сьогоднішній день срібний злиток - це не тільки сировина для майбутніх прикрас, але і самостійне вигідне інвестування. Його можна купити, продати, використовувати як заставу, передати у спадок. Це також відмінний спосіб заощадження, захищений від інфляції. Крім того, дорогоцінний метал може бути цінним подарунком на знаменну дату.
  200 грн