Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  на релігійну тематику

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення Пам'ятна монета "Оранта" 125 гривень

  Пам'ятна монета "Оранта" 125 гривень

  Присвячена берегині українського народу - образу Божої матері, відомому під назвою оранта у соборі святої Софії в Києві.
  38950 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Надання Томосу про автокефалію Православної церкви України" (100 гривень)

  Пам'ятна монета "Надання Томосу про автокефалію Православної церкви України" (100 гривень)

  Присвячена події, яка є ствердженням великої історичної справедливості, гарантією духовної свободи нашого народу.
  131200 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Надання Томосу про автокефалію Православної церкви України" (20 гривень)

  Пам'ятна монета "Надання Томосу про автокефалію Православної церкви України" (20 гривень)

  20308
  Присвячена події, яка є ствердженням великої історичної справедливості, гарантією духовної свободи нашого народу.
  12300 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Надання Томосу про автокефалію Православної церкви України" (5 гривень)

  Пам'ятна монета "Надання Томосу про автокефалію Православної церкви України" (5 гривень)

  10443
  Присвячена події, яка є ствердженням великої історичної справедливості, гарантією духовної свободи нашого народу.
  287 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Надання Томосу про автокефалію Православної церкви України" (50 гривень)

  Пам'ятна монета "Надання Томосу про автокефалію Православної церкви України" (50 гривень)

  20311
  Присвячена події, яка ознаменувала тисячолітній шлях української церкви від створення до здобуття незалежності, – наданню Томосу про автокефалію Православної церкви України
  61500 грн
   Зображення Срібна монета - ікона "Божої Матері" Неупиваєма Чаша" 25 грам

  Срібна монета - ікона "Божої Матері" Неупиваєма Чаша" 25 грам

  Подарункова монета із зображенням ікони Божої Матері «Неупиваєма Чаша». Зображення Богоматері і немовляти містить безліч дрібних деталей, які надають виробу вишуканий вигляд. У православ'ї «Неупиваєма Чаша» - одна з найбільш шанованих і улюблених чудотворних ікон. Також вона відома серед представників інших віросповідань. Молитва перед цією іконою захищає сім'ю від шкідливих і згубних звичок людини, таких як алкоголізм, наркоманія і куріння. Молитва батьків про своїх дітей перед цією іконою захистить їх від усіх тягарів і проблем, з якими вони можуть зіткнутися в дорослому житті. Всі спокуси у вигляді алкоголю і наркотиків стануть їм нецікаві. «Неупиваєма Чаша» захищає проведення угод з обміном, продажем або придбанням нерухомості. З її допомогою можна поліпшити житлові умови. Також вона допомагає зберегти сім'ю.
  3280 грн
   Зображення Срібна монета "Перетворення"

  Срібна монета "Перетворення"

  Ця срібна монета 999 проби присвячена останній картині італійського майстра Високого Відродження Рафаеля - "Перетворення". На монеті-картині зображено сцену Перетворення Ісуса Христа на горі Фавор у присутності пророків Мойсея та Іллі, а також уклінних апостолів Іоанна Богослова, Якова Старшого та Петра. Обмежений тираж - всього 300 штук.
  4920 грн 3895 грн
   Зображення Срібна монета "Сикстинська Мадонна"

  Срібна монета "Сикстинська Мадонна"

  Ця срібна монета 999 проби присвячена 500-річчю від дня смерті Рафаелло Санцио. Монета демонструє чудовий шедевр епохи Відродження - картину Сікстинської Мадонни. Цей шедевр залишався відносно невідомим до 1754 року, коли він був придбаний польським Августом III. Обмежений тираж - всього 300 штук.
  4100 грн
   Зображення Срібна монета «Казанська ікона Божої Матері» 25 грам

  Срібна монета «Казанська ікона Божої Матері» 25 грам

  Казанська ікона Божої Матері - шанована чудотворною ікона Богородиці, що явилася в Казані в 1579 році. Одна з найбільш шанованих ікон Російської православної церкви. Такі ікони походять від першообразу, що зберігався у Влахернському храмі в Константинополі Монета виготовлена ​​на відомому монетному дворі в Німеччині зі срібла 999 проби якості Пруф. Вона може стати відмінним подарунком на значущу подію рідним і близьким людям і буде хорошим фінансовим вкладенням. Пройдуть роки, а вона буде нагадувати людині про чудову подію в його житті. Ви можете придбати її в нашому магазині, і ми доставимо вам цей чудовий витвір мистецтва за вказаною адресою.
  3280 грн
   Зображення Срібна монета «Свята Катерина» 25 грам, 2011 рік

  Срібна монета «Свята Катерина» 25 грам, 2011 рік

  Свята Катерина, також відома як Свята Катерина Александрійська, є однією з найважливіших святих в християнстві. Жила вона у IV столітті в місті Александрія, що тепер належить до сучасного Єгипту. Катерина відзначалася не тільки своєю красою, але й розумом і мудрістю. Вона була дуже релігійною і займалася вивченням християнських текстів та теології. Одним з найбільш відомих аспектів її життя є її оборона християнської віри перед імператором Максиміаном. Катерина вразила імператора своєю розумністю та відвагою, використовуючи аргументи з філософії і християнської теології. За це її піддавали катуванням, проте вона не відмовилася від своєї віри і була страчена. Свята Катерина широко вшановується у християнському світі як прототип розумної і вірної жінки. Її свято, яке відзначається 25 листопада, стало символом мудрості, мужності і вірності. Вона також відома своїми містичними видіннями, яких вона зазнавала під час свого життя.
  3280 грн
   Зображення Срібна монета «Святий Михаїл» 25 грам

  Срібна монета «Святий Михаїл» 25 грам

  Архангел Михаїл - архістратиг (по-грецьки - верховний воєначальник), полководець воєвода вірних Богові ангелів, переможний ворог Сатани, переможець зла. Він вважається покровителем воїнів, що б'ються за праву справу. Саме ім'я Михаїл означає давньоєврейською "хто як Бог" І одне це вже свідчить, наскільки високо він шанується Святою Церквою. Він скинув диявола і всіх полеглих духів з Неба. Чи не позбавив архангел Михаїл свого заступництва нас і нашої Батьківщини, коли врятував Новгород Великий від татарського хана Батия в 1239 не випадково на багатьох військових прапорах на Русі зображували Михайла як архістратига Божого воїнства. Ось уже понад тисячу років Архангел Михаїл є покровителем землі Руської. Святкування Собору Архистратига Михаїла та інших небесних сил безтілесних відбувається 21/8 листопада.
  3690 грн
   Зображення Срібний набір монет "Православні Святині - Апостоли Петро та Павло" 2010 р.

  Срібний набір монет "Православні Святині - Апостоли Петро та Павло" 2010 р.

  Надзвичайно низький ліміт тиражу, лише 2000 шт. Відмінний подарунок та чудове поповнення вашої колекції. Ці позолочені срібні монети із зубчастим краєм присвячені «Православним святиням» Апостоли Петро та Павло. Презентаційний футляр та сертифікат справжності.
  7790 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Водохреще"

  Пам'ятна монета "Водохреще"

  20112
  Присвячена одному із значних свят православ`я, яке відзначається 19 січня.
  3690 грн
   Зображення "Святий Петро" срібло з позолотою 28,28 грам

  "Святий Петро" срібло з позолотою 28,28 грам

  Святий Петро був одним з дванадцятьох апостолів Ісуса Христа. Ця красива п'ятидоларова монета із законним платежем була виготовлена з однієї унції .999 чистого срібла і частково позолочена 24-каратним золотом. Загальний тираж був обмежений 5000 примірників.
  3690 грн
   Зображення Срібний злиток "Православні святині. Віра, Надія, Любов та матір їх Софія", 31.1 грам

  Срібний злиток "Православні святині. Віра, Надія, Любов та матір їх Софія", 31.1 грам

  Срібний сувенір із серії «Православні святині», виконаний у вигляді злитка Швейцарії з одного боку і православної ікони з іншого. Поставляється з сертифікатом справжності.
  5535 грн
   Зображення Набір монет "Євангелісти"

  Набір монет "Євангелісти"

  Ці срібні монети присвячені "Православним святиням". На кожному реверсі зображено одного з чотирьох євангелістів. Персонажі красиво оформлені (розфарбовані) і виділяються на сріблястому тлі. Кожен із євангелістів зображений під час написання своєї "книги". У всіх є німби, щоб зобразити їх святий характер. На аверсі зображено портрет Єлизавети ІІ. Монети упаковані в елегантну дерев'яну коробку.
  18450 грн 14350 грн
   Зображення Золота монета "Ангел" 1,24 грама, 2008 рік

  Золота монета "Ангел" 1,24 грама, 2008 рік

  Аверс: зображення королеви Єлизавети ІІ, а також надпис "ELIZABETH II COOK ISLANDS 10 DOLLARS". Реверс: зображення Ангела, що спить на камені.
  7790 грн
   Зображення Срібна монета "Будда сміється" на удачу 31,1 грам

  Срібна монета "Будда сміється" на удачу 31,1 грам

  Ця інноваційна срібна монета вагою в 1 унцію прикрашена вставкою Будди, що сміється, з нефриту — каменю, що традиційно символізує красу, чистоту і чесноту в китайській культурі. Будда, що сміється, — буддійська фігура, яку часто зображують у статуях, які, як вважають, приносять удачу. Він зображений на вершині монет на реверсі цієї приголомшливої монети, що вказує на його зв'язок із процвітанням та достатком.
  4100 грн
   Зображення Набір монет з серії "Дванадцять чудес України" Собори

  Набір монет з серії "Дванадцять чудес України" Собори

  Набір включає дві монети: Свято-Успенська Святогірська лавра — монастир УПЦ МП у Святогірську (Донецька область). Розташований на високому крейдяному правому березі Сіверського Донця (так звані Святі гори). Окрім наземних будівель, має крейдяні печери. У лаврі зберігаються мощі преподобного Іоанна, затвірника Святогірського. Почаївська Успенська лавра — православний чоловічий монастир у Почаєві, Кременецький район, Тернопільська область, зі статусом лаври. Перебуває під контролем УПЦ МП. Найбільша православна святиня на заході України, друга за важливістю в Україні після Києво-Печерської лаври. На території лаври розташована Почаївська духовна семінарія.
  7380 грн
   Зображення Срібна монета "Різдво Пресвятої Богородиці" 25 грам, 2012 рік

  Срібна монета "Різдво Пресвятої Богородиці" 25 грам, 2012 рік

  Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії є велике дванадесяте свято, яке святкується 21 вересня (8 вересня за старим стилем). Господь, перш ніж народитися на землі як людина для спасіння світу, приготував свою Пречисту Матір. Вона народилась у галилейському місті Назареті, від праведних батьків Іоакима та Анни. По батькові Діва Марія походить з царського роду, по матері — від архієрейського, і таким чином вона увінчана славою і честю; славою — бо від кореня царського проросла, честю — бо з архієрейського роду виросла. Батьки Діви Марії дожили до глибокої старості, але не мали дітей. Вони дуже сумували через це, часто молилися Богові і просили його, щоб дарував їм дитя. І при цьому дали обітницю — коли в них народиться дитя, то вони його посвятять на служіння Богові. Після довгих переживань і молитов це бажання Іоакима та Анни здійснилося. У них народилась дочка, яку щасливі батьки назвали Марією. Так назвав Її ангел, який сповістив про її народження. «Марія або Маріам, — говорить святий Епіфаній, — означає володарка і надія. Бо вона мала народити Господа, Який є сподіванням народів». «Марія, ставши Матір’ю Творця, — говорить преподобний Іоан Дамаскін, — дійсно стала матір'ю всіх народів». Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Пріснодіви Марії святкується Церквою, як день всесвітньої радості. У цей світлий день, на рубежі Старого і Нового завітів, народилася Преблагословенна Діва Марія, покликана від віку Божественним Промислом послужити таємниці втілення Бога Слова – стати Матір’ю Спасителя світу, Господа нашого Ісуса Христа.
  3280 грн
   Зображення Срібна монета "Свята Анастасія" 25 грам, 2013 рік

  Срібна монета "Свята Анастасія" 25 грам, 2013 рік

  Згідно з житієм, Анастасія була знатною дівчиною, що осиротіла в 3 роки. Виховувалася в жіночій християнській громаді в околицях Риму під наставництвом Софії. Вона була красивою, і багато знатних патриціїв звали її до себе, але Анастасія всім відмовляла. У віці 21 рік її привели до градоначальника Проба, перед яким вона відкрито визнала свою віру в Ісуса Христа і відкинула вимогу вклонитися язичницьким богам і вибрати собі знатного чоловіка. Проб виставив її голою перед народом, але Анастасія почала викривати градоначальника, і він піддав її катуванням. Житіє повідомляє, що, незважаючи на муки, Анастасія не припиняла сповідувати Христа і викривати Проба. Під час цих тортур християнин Кирило дав Анастасії води за що був страчений. Після тривалих мук святу стратили, а тіло кинули на поталу звірям. Однак її тіло було знайдене і поховане її наставницею Софією та іншими місцевими християнами.
  3280 грн
   Зображення Срібна монета - ікона "Православні святині" – "Свята Трійця" 31,1 грам, 2011 рік

  Срібна монета - ікона "Православні святині" – "Свята Трійця" 31,1 грам, 2011 рік

  Ікона є однією з найбільш шанованих у православному світі ікон. У ній втілюється головний догмат християнства – про єдину та неподільну Трійцю, що включає Бога-отця, Бога-сина та Бога Духа Святого. Сюжет ікони Трійці побудований на 18-му розділі книги Буття, в якій розповідається, як Бог у вигляді трьох ангелів з'явився під мамврійським дубом Аврааму та його дружині Сарі.
  7790 грн
   Зображення Подарунковий набір срібних монет "Великдень"

  Подарунковий набір срібних монет "Великдень"

  Погляньте на цей неперевершений набір срібних монет, який перетворить вашу колекцію на справжнє сховище історії. Кожна монета цього набору — це не лише шматочок металу, а й витвір мистецтва, що розповідає власну унікальну історію. Цей набір монет не лише вражає своєю красою, але й є надійним інвестиційним рішенням. Срібло завжди було цінним активом, який зберігав свою вартість протягом віків. Вибір цього набору монет — це відмінна можливість розширити інвестиційний портфель та забезпечити фінансову стабільність у майбутньому. Не лише для інвесторів, а й для справжніх ентузіастів та колекціонерів, цей набір монет є справжнім скарбом. Він стане чудовим подарунком для вашого друга, родича або навіть для себе. Додайте цей унікальний набір до вашої колекції!
  20500 грн
  Filters Close
  Мін: 287 грн Макс: 131200 грн
  ₽287 ₽131200