Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Ваги

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення 1 oz Прямокутна Срібна Монета "Зодіак-Терези"

  1 oz Прямокутна Срібна Монета "Зодіак-Терези"

  Монетний двір Нової Зеландії, що відомий у всьому світі за видатну якість виробів та їхній дизайн, випустив серію монет, присвячену знакам Зодіаку.
  3000 грн
   Зображення Терези- срібна монета з позолоченим елементом, Білорусь

  Терези- срібна монета з позолоченим елементом, Білорусь

  Монета має форму кола, з лицьового та зворотного боків - виступаючий кант по колу. Бічна поверхня монети гладка.
  3600 грн 3000 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Терези"

  Пам'ятна монета "Терези"

  Присвячена сузір`ю Терезів
  4800 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Терези"

  Пам'ятна монета "Терези"

  20134
  Присвячена сузір`ю Терезів.
  1500 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Терезки" Терези

  Пам'ятна монета "Терезки" Терези

  20261
  Присвячена дітям, які народилися під сузір'ям Терезів.
  900 грн 600 грн
   Зображення Пам'ятна монета «Шалi» («Ваги») - Білорусь.

  Пам'ятна монета «Шалi» («Ваги») - Білорусь.

  Монети мають форму кола ( у мідно- нікелевих - виступаючий кант по колу). Бічна поверхня срібних монет без насічки , мідно- нікелевих - з рискою.
  3300 грн
   Зображення Срібна монета 100 драмів Вірменія. Знак Зодіаку Терези

  Срібна монета 100 драмів Вірменія. Знак Зодіаку Терези

  Номінал 100 драм. Срібло 925 проби, вага 28,28 г. Діаметр 38,61 мм. Тираж 12000 шт. Якість: Proof Кольорова емаль. Вставка кристала циркону. Сертифікат. Шикарна монета на подарунок або в колекцію!
  2400 грн
   Зображення Срібна монета ТЕРЕЗИ 2009 серії «Знаки Зодіака- Білорусь»

  Срібна монета ТЕРЕЗИ 2009 серії «Знаки Зодіака- Білорусь»

  Срібна серія монет «Знаки Зодіаку» випущена Національним банком Республіки Білорусь. В колекції представлені 12 монет, що виготовлені з використанням технології оксидування, яка витримана в східному стилі. Всі монети серії прикрашені кольоровими цирконами.
  2400 грн
   Зображення Білорусь 1 рубль 2009, Терези - Серія "Знаки зодіаку"

  Білорусь 1 рубль 2009, Терези - Серія "Знаки зодіаку"

  Зодіакальні монети банку Білорусі. Чудовий подарунок на день народження або ювілей. У 2009 році банк Республіки Білорусь випустив незвичайний набір монет, присвячений знакам зодіаку. Монети дуже оригінального малюнка. Одні з найкрасивіших і незвичайних зодіакальних монет. Зодіакальна серія Білорусі була випущена в трьох металах: мідно-никільового сплав, срібло і золото. При цьому навіть версія з недорогоцінних металів викарбувана з якістю "діамант-анциркулейтед", тобто найвищу якість карбування з глянцевими поверхнями, яке використовується тільки для карбування монет з дорогоцінних металів. Аверс: у центрі в обрамленні кола, що складається з 12 символів знаків зодіаку, - зображення Сонця і Місяця, під ним - астрологічний знак иего назву латинською мовою і на білоруській мові; вгорі - рельєфне зображення Державного герба Республіки Білорусь; внизу зліва - рік карбування; по колу написи: вгорі - РЕСПУБЛІКА БІЛОРУСЬ; унизу номінал - 1 РУБЕЛЬ (на мідно-нікелевої). Реверс: у центрі - стилізоване зображення обраного знака зодіаку в обрамленні того чи іншого орнаменту.
  1100 грн
   Зображення Білорусь 1 рубль 2015 року, Терези - Серія "Знаки зодіаку"

  Білорусь 1 рубль 2015 року, Терези - Серія "Знаки зодіаку"

  Зодіакальні монети банку Білорусі. Чудовий подарунок на день народження або ювілей. У 2014-2015 роках банк Республіки Білорусь випустив незвичайний набір монет, присвячений знакам зодіаку. Монети дуже оригінального малюнка, Патинована. Одні з найкрасивіших і незвичайних зодіакальних монет. На аверсі монети знаходиться рельєфне зображення Державного герба Республіки Білорусь, а також напис: БелТА БІЛОРУСЬ; в центральній частині монети розташовується зображення Сонця, Місяця і зірок; в нижній частині - номінал монети "1 РУБЕЛЬ" і рік випуску. На реверсі монети знаходиться стилізоване зображення обраного знака зодіаку, праворуч розташовується напис знака зодіаку; у верхній частині реверса знаходиться символ сузір'я.
  900 грн
   Зображення Золота монета " Терези " 8,6 грам Вірменія

  Золота монета " Терези " 8,6 грам Вірменія

  Інвестиційні монети Вірменії серії Знаки Зодіаку – це 12 чудово виконаних нумізматичних виробів із зображенням символів зодіакальних знаків, кожне з яких було викарбувано у кількості 10 000 екземплярів. Карбування здійснив Монетний двір Польщі, який виконав замовлення Центрального Банку Вірменії. Усього випущено 12 різновидів монет у цій серії, що відповідають знакам Зодіакального кола сузір'їв на небосхилі. Кожна монета несе символіку знака і має свій унікальний дизайн реверсу. Автором дизайну цієї колекції є польська художниця Урсула Валежак. Номінал 10 000 драм. Золото 900 проби, вага 8,6 г. Діаметр 22 мм. Якість: Proof Кольорова. Монета на подарунок чи колекцію!
  18000 грн 15000 грн
  Filters Close
  Мін: 600 грн Макс: 15000 грн
  ₽600 ₽15000